0 800 300 130 Безкоштовні дзвінки по території України

Угода користувача

УГОДА і ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ КОРИСТУВАЧАМИ

Ця Угода та Правила регламентують порядок використання Користувачами – Веб-сайту і всіх додаткових ресурсів, розміщених на ньому, в тому числі регламентує взаємовідносини між Користувачами і Адміністрацією Веб-сайту.

1. Поняття та визначення:

Користувачі Веб-сайту/Користувачі – будь-яка фізична особа, яка здійснює доступ на Веб-сайт і використання ресурсів Веб-сайту за допомогою мережі Інтернет.

Зареєстрований користувач Веб-сайту – фізична особа , яка здійснила процес реєстрації і створила на Веб-сайті свій обліковий запис. Зареєстрованому користувачу Адміністрація Веб-сайту надає доступ до додаткових ресурсів Веб-сайту, при цьому доступ надається виключно для особистого некомерційного використання.

Веб-сайт – сукупність програмних та апаратних засобів з унікальною адресою у мережі Інтернет разом з інформаційними ресурсами, які забезпечують доступ необмеженому колу осіб до цих інформаційних ресурсів та інші інформаційні послуги через мережу Інтернет. Веб-сайт розміщений в мережі Інтернет за унікальною адресою (URL): https://tuso, а також його піддомени і версії для інших апаратних платформ.

Контент – інформаційне наповнення Веб-сайту складається з:

Контент Адміністрації Веб-сайту – тексти, графіка, аудіо -, відео-, фото-, інше інформаційне наповнення Веб-сайту, яке здійснює Адміністрація Веб-сайту.
Контент користувача – матеріали (текстові, графічні, аудіо -, відео-, фото-, інше ) в електронному вигляді, які Зареєстрований користувач завантажує на Веб-сайт.
Адміністрація Веб-сайту може встановлювати вікові обмеження для доступу до Контенту, Користувач, який не досяг необхідного віку, зобов’язується утримуватись від доступу до такого Контенту.
Адміністрація Веб-сайту за своїм вибором може надавати право доступу до певного контенту тільки для Зареєстрованих користувачів Веб-сайту.
Адміністрація Веб-сайту інформує користувачів про обмеження доступу до певного контенту, шляхом розміщення відповідної інформації в момент кліка Користувача на Контент на Веб-сайті, що зацікавив, перед початком доступу.
Коментарі – словестне обговорення якої-небудь теми, матеріалів в чатах, на форумах, в блогах, інше; в тому числі висловлення своєї позиції, думки, інше.
Обліковий запис – запис містить відомості, необхідні для авторизації (підтвердження прав) Зареєстрованого користувача в момент доступу до додаткових ресурсів Веб -сайту і включає такі відомості: електронна пошта (логін) і пароль доступу.

2. Умови використання Веб-сайту

Використання Користувачем Веб-Сайту, Зареєстрованим користувачем Веб-сайту (незалежно від дати його реєстрації ) додаткових ресурсів розміщених на ньому, означає беззастережну згоду з усіма пунктами цієї Угоди та Правил і прийняття їх умов, у тому числі з усіма його змінами та доповненнями.

Процес реєстрації: Користувачеві, що бажає зареєструватися на Веб- сайті необхідно зайти в меню «Реєстрація» і заповнити реєстраційну форму, що складається з обов’язкових і необов’язкових полів заповнення.

Обов’язкові поля для заповнення:

– Електронна пошта (логін) Користувача;
– Пароль доступ.

Чи не обов’язкові поля для заповнення:

– Ім’я або мережеве ім’я – псевдонім (нік, нікнейм);
– Місто проживання;
– Стать;
– Дата народження.

Користувач, який здійснює реєстрацію на Веб-сайті гарантує, що досяг 18 річного віку на дату проведення реєстрації, Користувач, який не досяг необхідного віку, зобов’язується утримаються від реєстрації на Веб-сайті. У разі порушення умов цього пункту, Адміністрація Веб-сайту не несе відповідальності, а відповідальність за порушення умов даного пункту покладається на батьків або інших законних представників (усиновителів, опікунів, піклувальників) Користувача, який не досяг необхідного віку.

Зареєстрований користувач гарантує достовірність, точність даних зазначених під час реєстрації, при цьому Адміністрація Веб-сайту не перевіряє надану останнім інформацію, а відповідальність за порушення умов даного пункту покладається на Зареєстрованого користувача. Адміністрація Веб-сайту не буде розкривати інформацію про зареєстровані користувачі третім особам, за винятком розкриття інформації на вимогу суду та/або правоохоронних органів згідно із законодавством України.

Після заповнення полів реєстраційної форми і натиснення кнопки “зареєструватися”, вважається, що реєстрація пройшла успішно (створено обліковий запис і зареєстрованого користувача), Адміністрація Веб-сайту надає можливість використовувати додатковий ресурс Веб-сайту, а саме: розміщувати матеріал (контент Користувача ), коментарі на Веб-сайті, при цьому зареєстрований користувач Веб-сайту залишає всі права на розміщений ним матеріал, коментарі та самостійно несе відповідальність за розміщений ним матеріал (Контент користувача), коментарі на Веб-сайті, а так само за наслідки такого розміщення та опублікування на веб-сайті.

Адміністрація Веб-сайту не несе відповідальності за розміщений Зареєстрованим користувачем матеріал, коментарі на Веб-сайті, проте в разі допущення Зареєстрованим користувачем порушень має право видалити даний матеріал (контент користувача ), коментар, а у разі повторного порушення заблокувати обліковий запис Зареєстрованого користувача.

Зареєстрований користувач Веб-сайту самостійно несе повну відповідальність за будь-які дії, здійснювані з використанням його облікового запису і забезпечує зберігання пароля доступу до облікового запису Веб-сайту, останньому слід негайно повідомити Адміністрацію Веб-сайту, шляхом відправки повідомлення через форму зворотного зв’язку, про будь-які порушення безпеки або несанкціоноване використання його облікового запису, якщо про таке йому стало відомо.

Адміністрація Веб-сайту самостійно визначає перелік сервісів Веб-сайту, що надаються для поліпшення сервісу, інше, при цьому Адміністрація Веб-Сайту може припинити надавати низку або всі сервіси надаються Зареєстрованим користувачам Веб-сайту виключно на свій розсуд і без направлення попереднього повідомлення.

Адміністрація Веб-сайту докладає всіх зусиль, щоб забезпечити безперебійну роботу Веб-сайту, додаткових ресурсів розміщених на ньому, проте не несе відповідальності і не гарантує повну або часткову втрату матеріалів (контенту) , коментарів , інше, що були розміщені на Веб-сайті , в тому числі за недостатню якість або швидкість надання послуг з розміщення , відтворенню та демонстрації матеріалів на Веб-сайті.

Зареєстрований користувач розуміє і погоджується, що розміщуючи на свій ризик матеріал, коментар, інше під своїм обліковим записом на Веб- сайті, останній буде в повному обсязі доступний для користувачів Веб-сайту в мережі Інтернет, без будь-яких обмежень, за винятком обмежень введених Адміністрацією Веб-сайту.

Зареєстрований користувач Веб-сайту в будь-який момент на свій розсуд і без направлення попереднього повідомлення Адміністрації Веб-сайту може видалити свій обліковий запис і тим самим припинити використовувати додаткові ресурси, розміщені на Веб-сайті, при цьому матеріали (контент Користувача) і коментарі розміщені у видаленому обліковому записі, Адміністрація Веб-сайту має право не зберігати і не відновлювати.

Адміністрація Веб-сайту може припинити (видалити) дію облікового запису Зареєстрованого користувача в тому випадку, якщо обліковий запис не використовується протягом 12 (дванадцяти) місяців, при цьому матеріали (контент Користувача і коментарі, розміщені в такій облікового запису, Адміністрація Веб-сайту має право не зберігати і не відновлювати.

Користувач повною мірою усвідомлює і підтверджує, що Адміністрація Веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, включаючи крім іншого, упущену вигоду, що виникають внаслідок:

– Використання або неможливості використання Веб-сайту;
– Неуповноваженого доступу до облікового запису Зареєстрованого користувача третіми особами;
– Заяви, коментарі третіх осіб на Веб-сайті;
– Видалення Адміністрацією Веб-сайту матеріалів, коментарів зареєстрованих користувачів, у тому числі блокування облікового запису Зареєстрованого користувача;
– Інші випадки, що мають відношення до використання ресурсів Веб-сайту.

3. Загальні обмеження на використання

Адміністрація Веб-сайту, надає Зареєстрованим користувачам дозвіл на доступ і використання додаткових ресурсів Веб-сайту, за умови, що Користувач зобов’язується не здійснювати (заборонено здійснювати) такі дії , в тому числі, але не обмежуючись:

– Вживати нецензурні вирази в коментарях, інше;
– Закликати до екстремістської, терористичної діяльності, у тому числі виправдовувати подібну діяльність, висвітлювати вимоги екстремістських терористичних організацій, груп та осіб , у тому числі шляхом розміщення посилань на інформацію про них;
– Створювати або просувати участь у фінансових пірамідах, лотереях, конкурсах, аукціонах та інші заходи подібного характеру;
– Створювати і просувати прохання про пожертвування на лікування, інші аналогічні прохання, без попереднього узгодження з Адміністрацією Веб-сайту;
– Поширювати комп’ютерний код, призначений для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійних номерів до комерційних програмних продуктів, логінів, паролів та інших засобів для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернеті;
– Здійснювати пропаганду ненависті і/або дискримінація людей за расовою, етнічною, статевою чи соціальною ознаками, інше;
– Поширення висловлювань, зображень, текстів чи іншої інформації, що містить ознаки пропаганди вживання наркотичних засобів, алкоголю, куріння, сильнодіючих психотропних препаратів і т.п., їх демонстрацію, а також пропаганда способу життя пов’язаного з наркоманією та токсикоманією;
– Поширення зображень зі сценами насильства, матеріалів порнографічного характеру, інші матеріали, що спрямовані на здійснення незаконної дії тощо;
– Незаконно використовувати об’єкти інтелектуальної власності третіх осіб (у тому числі поширюється на матеріали, коментарі розміщені на Веб – сайті за допомогою облікового запису) або іншу інформацію без дозволу власника або володаря таких прав;
– Розміщувати будь-які рекламні матеріали, в тому числі посилання на інші веб-сайти з метою реклами.

У тому випадку якщо, Адміністрації Веб-Сайту стане відомо про допущені порушення положень викладених у цьому Розділі, інших положень Угоди та Правил, чинного законодавства України, Адміністрація Веб-сайту самостійно, в будь-який час на свій розсуд і без направлення попереднього повідомлення видаляє подібний матеріал, коментар, а якщо порушення повторюється, Адміністрація Веб-сайту блокує доступ до Облікового запису Веб-сайту.

4. Виключення гарантій

Адміністрація Веб-сайту надає сервіс Веб-сайту на умовах «як є» і не надає будь-яких гарантій і запевнень.

Адміністрація Веб-сайту, не гарантує Користувачеві, що:

– Веб-сайт буде відповідати вимогам і потребам Користувача;
– Веб-сайт функціонуватиме безперебійно, постійно, безпомилково і безпечно;
– Інформація, отримана в результаті використання Веб-сайту, буде точною і достовірною;
– Будуть виправлені дефекти в експлуатації або функціональності будь-якого програмного забезпечення, доопрацювання програмного забезпечення, що забезпечує роботу наданого сервісу Веб-сайту;
– Дотримання конфіденційності щодо розміщеного зареєстрованим користувачем матеріалу (-ів), коментаря (- ів).

5. Права інтелектуальної власності

Адміністрація Веб-сайту дотримується політики дотримання прав інтелектуальної власності щодо будь-якого матеріалу, коментарів розміщених на Веб-сайті, тому Адміністрація в разі порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб, тим чи іншим Користувачем, має право застосувати процедуру обмеження на використання.

Будь-яка особа, яка вважає, що його авторські та/або суміжні, та/або інші права, а також законні інтереси порушені у зв’язку з розміщенням через Обліковий запис на Веб-сайті конкретні матеріали, коментарі, має право повідомити про це Адміністрацію Веб-сайту шляхом відправки повідомлення через форму зворотного зв’язку.

Зареєстрований користувач підтверджує, що володіє правами на матеріал, коментарі, розміщені через обліковий запис на Веб-сайті, в тому числі право використовувати способом подання матеріалів, коментарів до загального відома публіки таким чином, що її представники можуть здійснити доступ до таких матеріалів, коментарям з будь-якого місця і в будь-який час за їх власним вибором, у тому числі дозволяти і забороняти таке використання, а також перешкоджати неправомірному використанню, без обмеження по термінах і території використання, з правом передачі третім особам.

Зареєстрований користувач гарантує, що люди, чиє зображення та виконання зафіксовані в матеріалах розміщених через обліковий запис Веб-сайту, надали дозвіл на їх фото-, відеозйомку і згоду на використання такого матеріалу з їх участю будь-яким можливим способом, а в разі будь-яких претензій самостійно і за свій рахунок дозволить такі скарги, претензії і позови з такими особами, без залучення Адміністрації Веб-сайту.

Зареєстрований користувач погоджується, що у разі пред’явлення до Адміністрації Веб-сайту будь-яких претензій, скарг чи позовів у зв’язку з порушенням прав інтелектуальної власності чи немайнових прав фізичних осіб, Зареєстрований користувач, що розмістив даний матеріал, коментар через Облікову запис на Веб- сайті, самостійно і за свій рахунок дозволить такі скарги, претензії і позови з третьою стороною, а якщо Адміністрація Веб-сайту при цьому зазнає збитків – компенсує такі збитки.

Адміністрація Веб-сайту не несе відповідальності за порушення прав інтелектуальної власності щодо будь-якого Контенту, розміщеного на Веб-сайті, і в разі виникнення спору Адміністрація Веб-сайту протягом 24 годин, з моменту отримання відповідного звернення, блокує матеріал щодо, якого виникла суперечка, до моменту вирішення спірного питання.

6. Інші умови

Ця Угода та Правила, а також зміни і доповнення до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на сайті https://tuso.

Застосовним правом за цією Угодою та Правилам є право України. Усі суперечки з приводу Угоди та Правил вирішуються згідно з чинним законодавством України.