0 800 300 130 Безкоштовні дзвінки по території України

Цінності

ТЮСО – це не просто телевізійний салон. Для кожного, хто тут працює він вже став
другою домівкою, а команда ТЮСО – сім’єю. Сім’єю зі своїми незмінними традиціями,
прагненнями та баченням майбутнього.

 

Команда:

Команда ТЮСО - це основа успіху і процвітання компанії. Саме тому, ми намагаємося створити всі сприятливі умови для професійного росту наших колег. Ми віримо у цінність людини і завжди готові прийти один одному на допомогу. Довіра та підтримка – запорука плідної співпраці. Індивідуальні досягнення кожного співробітника заслуговують особливої уваги, а колектив – це організм, який завдяки цьому злагоджено працює. Для нас найголовніше – розвиток кожного, адже створивши згуртовану та ерудовану команду, компанія буде успішною довгі роки.

 

 

Краса:

Красива жінка – щаслива жінка! Гармонія, чарівність, щастя, мудрість, безмежна врода – це те, що ми цінуємо у кожній жінці, це КРАСА, заради якої ми готові вражати та дарувати найкраще. А найкраще, що може Вам запропонувати телевізійний салон ТЮСО – це широкий вибір вражаючих прикрас до будь-якої нагоди. Нам важливо, аби коштовності, які обираємо для Вас, доповнювали вашу чарівність та підкреслювали індивідуальність. Плекаємо КРАСУ, як цінність, і у командній роботі з партнерами. Дружність, завзятість та гармонія дозволяють цілеспрямовано разом крокувати до єдиної мети – надання кожному клієнту найкращого сервісу.

 

 

Чесність:

Чесність на кожному етапі нашої роботи – це гарант впевненості телеглядачів у якості та виключному сервісі від ТЮСО. Ми за правдиву інформацію, за точність даних, за роботу виключно у прямому ефірі. Чесність у роботі з каналами та постачальниками – це ключова і важлива цінність, як для нас, так і для партнерів. Якість товару не має приховуватися, яскравість та актуальність ефірного часу – відкрита та важлива для нас інформація. Ми впевнені, що саме чесність є одним із ключових гарантів нашої першості серед українських телемагазинів.

 

 

Інноваційність:

Ми забезпечуємо кожного телеглядача максимальним рівнем обслуговування. Йдучи в ногу з часом, ми прагнемо надати Вам найбільшу зручність при покупці: якісну картинку, аби передавала 100-відсоткову ідентичність прикраси, безкоштовний номер для миттєвих замовлень, найшвидшу доставку та зручну форму оплати. І все це - результат інноваційних рішень зі структуризації та взаємодії з кожним нашим партнером. Зручність під час покупки – наша найголовніша мета.

 

 

Милосердя:

Це сила, здатна захистити беззахисне! Саме так сказав колись великий мислитель Гілберт Честертон. І ми підтримуємо це твердження! Адже, так важливо мати правильні та доброзичливі орієнтування в житті. Саме тому кожен крок ТЮСО направлений на те, щоб доповнити цей світ добротою. Ми вже реалізували не один благодійний проект. Чималий внесок було зроблено в життя інвалідів, дітей сиріт та новонароджених. Для нас кожна благодійна акція – це не просто цінність. Це ще одна можливість допомогти тим, хто так потребує підтримки.

 

 

Це фундаментальні цінності нашої компанії.

Невід’ємною частиною родини ТЮСО являєтеся й Ви, наші телеглядачі.

Кожного дня ми поповнюємо асортимент прикрас останніми новинками і працюємо над тим, щоб вам було якомога зручніше замовляти та отримувати унікальні коштовності ТЮСО.

ТЮСО – безмежний простір краси!