0 800 300 130 Безкоштовні дзвінки по території України

Соціальна позиція

Соціальна відповідальність компанії – це прагнення зберігати та примножувати найважливіші життєві погляди на комфортне та здорове життя кожного співробітника, партнера та людини, яка цього потребує.
Із самого першого дня існування Телевізійний ювелірний салон ТЮСО відкрито демонстрував свою соціальну позицію. Участь у проектах, які роблять цей світ більш екологічним та комфортним – це невід’ємний обов’язок кожного українця перед суспільством, частиною котрого він є.
Кожен соціальний крок, зроблений ТЮСО протягом 5 років, не зможе змінити весь світ на краще, але дозволить наблизити кожного з нас до створення життя своєї мрії.
Адже майбутнє починається з нас!

У перший літній день в Україні і в світі відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.

Це свято і тих, хто завжди поруч з дітьми, хто готовий в будь-якій ситуації подати руку допомоги найменшим.

В рамках щорічного проекту «Турбота найважливіше» ТЮСО разом зі своїми глядачами долучилися до великої соціальної місії. В період з 18 травня до 1 червня з кожного вашого замовлення було перераховано 5 гривень до Київського міського будинку дитини ім. М. М. Городецького. Завдяки спільним зусиллям і зібраним коштам ми всі разом подарували діткам велику радість – ігровий дитячий майданчик.

Пам’ятайте, що велике добро починається з маленьких кроків…

ТЮСО завжди підтримує різні цікаві та корисні проекти, тому у вересні 2017 року телевізійний ювелірний салон став офіційним інформаційним партнером Марафону «Гаряча лінія: консультації – 2017» від ВД «МЕДІА-ПРО».

Це головна подія осені, серія ексклюзивних практикумів для кадровиків, роботодавців, директорів з персоналу від найкращих експертів і авторів журналу «Довідник кадровика» — Вікторії Ліпчанської та Ольги Харечко.

Деталі за посиланням:

www.kadrovik.ua

Ми завжди за те, щоб люди розвивалися у всіх напрямках і відкривали для себе нові горизонти улюбленої професії.

І тому для нас надзвичайно важливо розвиватися разом з Вами!

Прагнемо до кращого з ТЮСО!

Кожен може подарувати дитині щастя. Для цього треба не так багато, і глядачам ТЮСО це добре відомо на власному прикладі. Адже завдяки Вам дітки із київської школи-інтернату №11 змогли відсвяткувати омріяний випускний вечір. Ми сподіваємося, що цей день став незабутнім як для них, так і для людей, які допомогли цьому статися.

Усі, хто замовляв наші фірмові прикраси з 15 травня по 1 червня, зробив свій вагомий внесок в організацію прогулянки теплоходом для випускників інтернату. Окрім цього, дітям зробили символічні подарунки – срібні підвіски-янголята, як знак миру, любові та злагоди, що несуть у цей світ діти. Ми піклуємося та любимо наших дітей. Вони – наше світло, а Ви даєте йому змогу сяяти яскравіше!

Протягом декількох років ТЮСО є патроном Київського міського Будинку дитини імені М. Городецького для дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування. Працівники телевізійного ювелірного салону часто відвідують дитячі свята, організовані в Будинку дитини, а також підтримують різні заходи, які проводяться для підтримки позитивного духу та забезпечують матеріальний добробут кожної дитинки. Окрім регулярного вручення необхідної допомоги, ТЮСО-команда ставить собі за мету просте спілкування з дітками, яким так не вистачає батьківської турботи. Десятки аналогічних заходів міцно згуртували колектив компанії та суттєво підтримали малюків.

У 2015 році Телевізійний салон ТЮСО приєднався до соціальної еко-програми «Києву Зеленим бути», заради спільної прекрасної мети - примножити зелений фонд столиці та зробити Київ містом-парком. У рамках акції фахівцями Телевізійного салону ТЮСО, серед яких були ведучі, режисери, оператори call-центру, керівники підрозділів, проведено низку суботників та висаджена ціла алея дерев, яка отримала назву «Алея ТЮСО». Цей захід не тільки в котре об’єднав усіх робітників компанії, але й підтвердив активну соціальну позицію підприємства – не залишатися байдужими до рідного міста

Ювелірний телевізійний салон ТЮСО підтримує проекти Спілки громадських організацій інвалідів м. Києва. Разом із ними реалізовано десятки важливих для міста проектів, спрямованих на комфортне та зручне життя людей з обмеженими можливостями, а також на турботу про кожного, хто її потребує. Серед реалізованих проектів – встановлення пандусу у відділенні соціально-медичної реабілітації дітей з обмеженими можливостями Територіального центру соціального обслуговування Подільського району м. Києва. У найближчому майбутньому планується відкриття низки зручних для переміщення людей з обмеженими можливостями будівель, які зроблять їх життя трішечки кращим та комфортним.

У грудні 2016 року ТЮСО розширює кордони своєї соціальної діяльності, розпочинаючи масштабну співпрацю разом з Київською школою-інтернатом №11 для дітей з ослабленим зором. Особливої уваги заслуговує навчальна програма закладу – для дітей розроблено спеціальний навчальний курс с поглибленим вивченням дисциплін естетичного фаху. Дана методика реабілітації довела свою ефективність завдяки неперевершеним зібранням робіт своїх учнів та успішній інтеграції своїх випускників у суспільство. Керівниками та викладачами навчального закладу робиться все можливе для створення найкомфортніших умов для своїх сміливих та талановитих учнів. Але для створення сучасних умов для лікування та навчання потрібні додаткові кошти. Для вираження свого захоплення суспільною титанічною працею учнів та викладачів, ТЮСО вирішив допомогти Київській школі-інтернату № 11 та зробити свій вклад у навчально-матеріальну базу закладу презентувавши нове освітлювальне обладнання та оздоблення для ігрової кімнати.

В рамках проекту «Турбота Найважливіше» кожен глядач ТЮСО мав шанс приєднатися до великої соціальної місії компанії. 19 грудня 2016 року 10 гривень від кожного замовлення з ефірів ювелірного салону пішло до фонду закупівлі інтерактивних розвиваючих ігор для школи-інтернату № 11 для дітей з послабленим зором. Такий крок – хоч і не значний, але виявився вагомим вкладом до світлого майбутнього, в якому не існуватиме кордонів для людей з обмеженими можливостями. Приймаючи участь в соціальних ініціативах ми робимо щасливе майбутнє ще ближчим до нас.