Анкета:

Зріст: 179 см.

Колір очей: сіро-зелені

Освіта: факультет іноземних мов МДУ, спеціальність «Англійська мова та література» (німецька, італійська) – спеціаліст, червоний диплом.

Улюблені книги: дуже важко назвати одну чи навіть кілька. Читання – мій улюблений вид дозвілля. Улюблений книг більше 50: від античних авторів до сучасників в різних жанрах/видах/формах. І цей перелік регулярно поповнюється.

Улюблена музика: Слухаю і класику (Бетховен, Бах, Шопен), і рок (Scorpions, Deep Purple, Pink Floyd). Якщо хочеться потанцювати – латиноамериканські ритми, RnB, якісний поп. Люблю музику 90-х (повернення в дитинство), українські народні пісні в хоровому багатоголоссі і напрямок «транс» в електронній музиці. Голоси, в які закохана назавжди: Элвіс Преслі, Брюно Пелетьє, Муслим Магомаєв.

Улюблені фільми: Я – кіноман, дивлюся безмежну кількість як художніх стрічок, так і якісної документалістики. Зараз передивляюсь класиків-режисерів: 40-50 років епохи Золотого Голлівуду.

Улюблені страви: Пиріжки та пампушки, які пече моя бабуся; шашлик з усіх видів м’яса, котрий робить мій тато; і усі перші-другі страви та десерти, приготовані моєю коханою матусею – вона найкращий у світі кухар - готує швидко і нереально смачно абсолютно все!

На зйомки я завжди з собою беру: гарний настрій та щиру посмішку.

Що я в собі люблю: відкритість та вірність принципам і людям.

Девіз мого життя: Дорогу здолає той, хто йде.

Хобі: вишивання ікон бісером, відкриття нових цікавих куточків України.

Про себе: Я дуже вимоглива сама до себе і постійно намагаюся вдосконалитися в улюбленій справі. Вважаю, що це і є секрет успіху. Своєю головною чеснотою вважаю вміння бачити в усьому тільки хороше.

Я в ТЮСО: з дня заснування Телевізійного Ювелірного Салону, і пишаюся цим. Тут я знайшла свою другу родину та роботу до душі, адже в кадрі я забуваю про усі негаразди.

Я поза ефіром: люблю проводити час з рідними та близькими.

К сожалению, новостей нет!