ГоловнаТюсо історії → HR-ДИРЕКТОР
HR-ДИРЕКТОР

HR-ДИРЕКТОР


ТЮСО починається з людей
– саме вони роблять цю компанію такою,
як вона є.
Дружня, креативна, передова команда
– це запорука успіху телесалону.

Створити цей колектив було вкрай непросто,
а тим паче складно підтримувати корпоративний дух та вселяти віру і натхнення в серця працівників.
Читайте також:
HR-ДИРЕКТОР

В ТЮСО цю почесну місію несе HR-директор – професіонал своєї справи та просто чудова жінка, Олена Семенець. У цьому інтерв’ю вона відкриє свої секрети успіху, розкаже цікаві історії та дасть корисні поради.

1. Ви бачили як починалась кар’єра більшості працівників ТЮСО. А як же почалася Ваша власна історія в компанії?

Моя історія в ТЮСО - випадок долі.

Я збиралась виходити із декретної відпустки, але ще не знала куди. Одна подруга сказала, що її знайома-директор набирає в ТЮСО працівників, і я вирішила зателефонувати. Ми з директором зустрілись, проговорили 2 години, і в результаті домовились про співпрацю. На той час посада менеджера по персоналу була зайнята, але директору потрібен був помічник. Я подумала – чому б і ні! Це можливість вивчити всю компанію (на той час для мене напрямок телепродажів був незнайомий), можливість допомогти і розвиватись. Ось так з листопада 2015 року я стала членом родини ТЮСО. В перші дні роботи я пробувала себе на багатьох посадах - оператор колл-центру, пакувальниця, комірник, вивчала кожний процес, а потім описувала це в інструкціях для удосконалення роботи. Коли я потрапила в ТЮСО, компанія ще була вдвічі меншою, кожний із нас займався багатьма процесами одночасно, намагались економити кошти, зайвого собі не дозволяли. Той час для мене відклався в пам’яті тільки в найкращих кольорах, ми були «маленькими і ближчими один до одного».

2. В чому, на Вашу думку, полягає головний секрет успіху компанії ТЮСО?

Як ще може відповісти HR директор :) Звичайно ж у ЛЮДЯХ! Ключові персони компанії ТЮСО вірять в успіх своєї справи і своєї вірою заряджають усю команду, своїми діями показують, як можливо досягати успіху всім іншим членам родини ТЮСО.

3. ТЮСО-команда налічує близько 170 людей різного фаху, віку та характеру. Як Вам вдається знайти підхід до кожного з них?

Це моя робота :) І я її люблю, а це, на мою думку, головне в досягненні успіху.

4. Які якості Ви цінуєте в працівниках понад усе?

Основні з них співпадають з цінностями нашої компанії – це чесність і відкритість.

5. Як би Ви описали типового «тюсошника»?

«Тюсошник» - яскравий живчик, у якого в голові купа ідей і завдань, і який ні на секунду не зупиняється. Один «тюсошник» - це іскорка, яку чим більше підживлюєш, тим більше вона розгорається, і разом з іншими іскрами утворює великий яскравий феєрверк.

6. Без сумнівів, у Вас були якісь неординарні співбесіди чи цікаві історії. Яка запам’яталась Вам більше всього?

Ще під час моєї роботи на посаді помічника директора я допомагала різним відділам. Одним з таких був і HR-відділ – люди, яких я знайшла ще в тоді, і досі працюють в нашій компанії. І от одного разу ми шукали режисерів і я взялася допомогти. Знайшла одне цікаве резюме, але HR сказала: «Він дуже крутий та високомірний. Не будемо витрачати часу дарма, він все одно не погодиться на нашу посаду». А я подумала, що нічого не втрачаю, взяла і запросила його на співбесіду. І от тепер в нашій команді працює милий, приємний і веселий продюсер. Ось так, не завжди по фото та резюме можна зробити правильний висновок про людину, головне – контакт.

7. Що Ви найбільше любите в своїй роботі?

Кінцевий результат – знайдений новий «тюсошник», задоволені працівники та щасливий директор. І звичайно ж, дуже люблю наш колектив. За час спільної роботи ми встигли стати справжніми друзями, ці люди мене надихають і заряджають безмежним позитивом.

8. Що б Ви порадили людям, які тільки починають або ж мріють почати свою кар’єру в ТЮСО?

Моя порада – завжди залишайтеся собою і ніколи не втомлюйтеся над собою працювати. ТЮСО - це та компанія, яка допоможе Вам здійснити усі мрії та бажання, подарує Вам другу сім’ю і наповнить життя яскравими емоціями та приємними моментами. І вже разом ми зробимо красивими та щасливими наших клієнтів.

27 квітень 2017 1593

Схожi новини:

HR-ДИРЕКТОР

ТЮСО починається з людей – саме вони роблять цю компанію такою,як вона є. Дружня, креативна, передов...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: