ГоловнаЩоденники телеведучих, Тетяна → ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ?
ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ? ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ? ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ? ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ?

ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ?


Все частіше в розмовах зі знайомими чую скарги на постійні стреси, безсоння та депресії. Люди атакують аптеки в пошуках найсильніших заспокійливих медикаментів. А я всім кажу: «Навіщо пігулки, коли в кожного з Вас є доступ до найпотужнішого заспокійливого засобу всіх часів – рукоділля!».

Багато хто не вірить в силу голки та нитки, а між іншим, вчені довели, що під час заняття рукоділлям задіюються ті ж самі зони головного мозку, що і під час медитації. А ще дослідження показують, що саме під час рукоділля виникає відчуття щастя та творчої реалізації. Це я, як людина творча, можу Вам гарантувати.


Звичайно ж, спочатку стресів вистачатиме, бо варто набити руку, аби почало виходити щось дійсно гарне. Пам’ятаю, як мама вперше вчила мене в’язати спицями. Ото я вузлів нав’язала на руці, а на спицях – жодної петлі не зробила. Але я все-таки навчилася, і вже дуже скоро змогла в’язати навіть шкарпетки. А це не просто – треба аж 5 спиць задіяти!

Потім діло дійшло до в’язання гачком (ох скільки серветок я зв’язала!). Потім взялася за вишивання нитками. І зараз я ще той «профі» - вже вишиваю бісером та стрічками, комбіную різні техніки. З останніх моїх робіт особливо пишаюся бісерним деревом та валяною мишкою.

Я дуже люблю своє хобі – воно приносить невимовне задоволення мені та тішить моїх близьких. Адже з дня на день в домі з’являється якийсь новий гарненький плід моєї творчості. Вірю, що в кожному з них є маленька часточка моєї душі, тому дуже тішуся, коли випадає нагода подарувати комусь свій витвір мистецтва.

Раджу усім не зриватися на близьких та не з’їдати себе з середини дарма, краще взяти голку з ниткою та що-небудь створити.

27 квітень 2017 1003

Схожi новини:

Циркони і перлини – моя пристрасть

У моєму серці є місце для всіх мінералів і каменів, але, звичайно ж, просто неможливо любити їх усіх...

СУМНО – СПІВАЙТЕ, ГІРКО – ПИШІТЬ ВІРШ!

Нещодавно мені в руки потрапив збірничок віршів Василя Стуса. Зачепило до кісток кожне його слово. І...

FASHION-ДІВИ ПРОГОЛОШУЮТЬ

Я завжди тягнулася до моди і нових тенденцій. Краще за все новинки можна прослідкувати в Інтернеті, ...

ОДИН ВЕЛИКИЙ СЕКРЕТ СУПЕРМАМАМ

Кожна мама знає, що в добі не 24 години, а усі 48! Принаймні так має бути, щоб встигнути зробити усі...

КОШТОВНОСТІ В МОЄМУ ЖИТТІ

Своє ставлення до прикрас я часто висловлюю в ефірі. На мою думку, це дещо більше, ніж просто аксесу...

ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ?

Все частіше в розмовах зі знайомими чую скарги на постійні стреси, безсоння та депресії. Люди атакую...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: