ГоловнаЩоденники телеведучих, Діана → Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ
Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ

Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ


Привіт, читачу!

Здається, ми вже бачилися з тобою! Точно, в одному з прямих ефірів телевізійного ювелірного салону ТЮСО. Прийшов час познайомитися нам ближче.

Отже, я Діана – ведуча ТЮСО, музикант і старанна студентка. Крокую по життю з девізом «Ніколи не здавайся», який допомагає мені досягати нових вершин та знаходити шляхи реалізації свого «Я». Маю безліч захоплень, про які можу говорити безкінечно та з неймовірним трепетом. Тож цим, мабуть, і займуся зараз.

Що ж, я живу музикою та мистецтвом. Моїм найкращим співрозмовником з 5-ти років незмінно залишається фортепіано. Звуки цього інструменту – немов серцебиття в такт почуттів. І досі, сідаючи за фортепіано, по-новому відкриваю для себе багатогранність його звуків. До речі, знедавна я ще й захопилася вивченням історії мистецтва – дуже цікаво, рекомендую усім поціновувачам прекрасного!

В мене є, так би мовити, хобі – усі пам’ятні події та емоції фіксую на відео. Відеокамера, подарована моїми батьками в 12 років, стала моїм щоденником. І лишається ним донині.

Що для мене ТЮСО? Улюблена робота в кадрі, а ще можливість тішити свою бабусю, адже вона запекла шанувальниця цього телесалону. Ви не уявляєте, яким сюрпризом для неї стала моя перша поява в ефірі!

Поза ефіром я нічим не відрізняюся від звичайних дівчат – люблю читати книги (разів сто перечитала «Людський голос» Жана Кокто), люблю дивитися фільми з друзями (серед найближчих планів черговий перегляд «Один вдома» та «Ангел А») і не уявляю свого дня без якісної підбірки рок-музики в навушниках.

Дуже багато мрію… Загалом про мистецтво. Надзвичайно хочу створити власний музичний альбом чи зняти фільм, який колись обов’язково називатимуть «культовим». Ось така вона я. Буду з радістю й надалі вести тут свій монолог, але трішки пізніше. Час збиратися на роботу! Головне нічого не забути… Телефон, гаманець, улюблені парфуми – завжди зі мною! Побігла шукати планшет і книгу Гумільова.. Якийсь романтичний настрій сьогодні.

27 квітень 2017 907

Схожi новини:

ДУМКИ МАТЕРІАЛЬНІ

Парадокс, але чомусь нам, людям, як правило, необхідно шукати приводи для того, щоб налаштуватися на...

НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?

Як і усі студенти, одного дня я постала перед питанням: навчання, робота чи і те, і те разом? Недовг...

ПРИКРАСИ В МОЇХ КЛІПАХ

Коштовності і аксесуари – це маленькі частинки цілого образу, і попри свій незначний розмір, вони ма...

ЗІГРАТИ СЕБЕ – ЦЕ НАЙВАЖЧЕ ЗАВДАННЯ

Ведуча ТЮСО Аліна знову з Вами! Але сьогодні я буду говорити не в образі ведучої ТЮСО, а в ролі само...

ЦЕ ПОВИННА ЗНАТИ КОЖНА ЖІНКА!

Є одна цікава притча, про яку я дізналась не так давно. Мабуть, саме через неї я і зрозуміла, що дос...

СУМНО – СПІВАЙТЕ, ГІРКО – ПИШІТЬ ВІРШ!

Нещодавно мені в руки потрапив збірничок віршів Василя Стуса. Зачепило до кісток кожне його слово. І...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: