ГоловнаЩоденники телеведучих, Діана → Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ
Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ

Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ


Привіт, читачу!

Здається, ми вже бачилися з тобою! Точно, в одному з прямих ефірів телевізійного ювелірного салону ТЮСО. Прийшов час познайомитися нам ближче.

Отже, я Діана – ведуча ТЮСО, музикант і старанна студентка. Крокую по життю з девізом «Ніколи не здавайся», який допомагає мені досягати нових вершин та знаходити шляхи реалізації свого «Я». Маю безліч захоплень, про які можу говорити безкінечно та з неймовірним трепетом. Тож цим, мабуть, і займуся зараз.

Що ж, я живу музикою та мистецтвом. Моїм найкращим співрозмовником з 5-ти років незмінно залишається фортепіано. Звуки цього інструменту – немов серцебиття в такт почуттів. І досі, сідаючи за фортепіано, по-новому відкриваю для себе багатогранність його звуків. До речі, знедавна я ще й захопилася вивченням історії мистецтва – дуже цікаво, рекомендую усім поціновувачам прекрасного!

В мене є, так би мовити, хобі – усі пам’ятні події та емоції фіксую на відео. Відеокамера, подарована моїми батьками в 12 років, стала моїм щоденником. І лишається ним донині.

Що для мене ТЮСО? Улюблена робота в кадрі, а ще можливість тішити свою бабусю, адже вона запекла шанувальниця цього телесалону. Ви не уявляєте, яким сюрпризом для неї стала моя перша поява в ефірі!

Поза ефіром я нічим не відрізняюся від звичайних дівчат – люблю читати книги (разів сто перечитала «Людський голос» Жана Кокто), люблю дивитися фільми з друзями (серед найближчих планів черговий перегляд «Один вдома» та «Ангел А») і не уявляю свого дня без якісної підбірки рок-музики в навушниках.

Дуже багато мрію… Загалом про мистецтво. Надзвичайно хочу створити власний музичний альбом чи зняти фільм, який колись обов’язково називатимуть «культовим». Ось така вона я. Буду з радістю й надалі вести тут свій монолог, але трішки пізніше. Час збиратися на роботу! Головне нічого не забути… Телефон, гаманець, улюблені парфуми – завжди зі мною! Побігла шукати планшет і книгу Гумільова.. Якийсь романтичний настрій сьогодні.

27 квітень 2017 970

Схожi новини:

FASHION-ДІВИ ПРОГОЛОШУЮТЬ

Я завжди тягнулася до моди і нових тенденцій. Краще за все новинки можна прослідкувати в Інтернеті, ...

ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ?

Все частіше в розмовах зі знайомими чую скарги на постійні стреси, безсоння та депресії. Люди атакую...

ДУМКИ МАТЕРІАЛЬНІ

Парадокс, але чомусь нам, людям, як правило, необхідно шукати приводи для того, щоб налаштуватися на...

НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?

Як і усі студенти, одного дня я постала перед питанням: навчання, робота чи і те, і те разом? Недовг...

ЗІГРАТИ СЕБЕ – ЦЕ НАЙВАЖЧЕ ЗАВДАННЯ

Ведуча ТЮСО Аліна знову з Вами! Але сьогодні я буду говорити не в образі ведучої ТЮСО, а в ролі само...

КРАСА ВРЯТУЄ… ЛЮБОВ

Не дарма саме жіноча стать вважається прекрасною. Прикрашати цей світ своєю красою та витонченістю –...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: