ГоловнаЩоденники телеведучих, Діана → Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ
Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ

Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ


Привіт, читачу!

Здається, ми вже бачилися з тобою! Точно, в одному з прямих ефірів телевізійного ювелірного салону ТЮСО. Прийшов час познайомитися нам ближче.

Отже, я Діана – ведуча ТЮСО, музикант і старанна студентка. Крокую по життю з девізом «Ніколи не здавайся», який допомагає мені досягати нових вершин та знаходити шляхи реалізації свого «Я». Маю безліч захоплень, про які можу говорити безкінечно та з неймовірним трепетом. Тож цим, мабуть, і займуся зараз.

Що ж, я живу музикою та мистецтвом. Моїм найкращим співрозмовником з 5-ти років незмінно залишається фортепіано. Звуки цього інструменту – немов серцебиття в такт почуттів. І досі, сідаючи за фортепіано, по-новому відкриваю для себе багатогранність його звуків. До речі, знедавна я ще й захопилася вивченням історії мистецтва – дуже цікаво, рекомендую усім поціновувачам прекрасного!

В мене є, так би мовити, хобі – усі пам’ятні події та емоції фіксую на відео. Відеокамера, подарована моїми батьками в 12 років, стала моїм щоденником. І лишається ним донині.

Що для мене ТЮСО? Улюблена робота в кадрі, а ще можливість тішити свою бабусю, адже вона запекла шанувальниця цього телесалону. Ви не уявляєте, яким сюрпризом для неї стала моя перша поява в ефірі!

Поза ефіром я нічим не відрізняюся від звичайних дівчат – люблю читати книги (разів сто перечитала «Людський голос» Жана Кокто), люблю дивитися фільми з друзями (серед найближчих планів черговий перегляд «Один вдома» та «Ангел А») і не уявляю свого дня без якісної підбірки рок-музики в навушниках.

Дуже багато мрію… Загалом про мистецтво. Надзвичайно хочу створити власний музичний альбом чи зняти фільм, який колись обов’язково називатимуть «культовим». Ось така вона я. Буду з радістю й надалі вести тут свій монолог, але трішки пізніше. Час збиратися на роботу! Головне нічого не забути… Телефон, гаманець, улюблені парфуми – завжди зі мною! Побігла шукати планшет і книгу Гумільова.. Якийсь романтичний настрій сьогодні.

27 квітень 2017 1017

Схожi новини:

ОДИН ВЕЛИКИЙ СЕКРЕТ СУПЕРМАМАМ

Кожна мама знає, що в добі не 24 години, а усі 48! Принаймні так має бути, щоб встигнути зробити усі...

ЦЕ ПОВИННА ЗНАТИ КОЖНА ЖІНКА!

Є одна цікава притча, про яку я дізналась не так давно. Мабуть, саме через неї я і зрозуміла, що дос...

КРАСА ВРЯТУЄ… ЛЮБОВ

Не дарма саме жіноча стать вважається прекрасною. Прикрашати цей світ своєю красою та витонченістю –...

Циркони і перлини – моя пристрасть

У моєму серці є місце для всіх мінералів і каменів, але, звичайно ж, просто неможливо любити їх усіх...

СУМНО – СПІВАЙТЕ, ГІРКО – ПИШІТЬ ВІРШ!

Нещодавно мені в руки потрапив збірничок віршів Василя Стуса. Зачепило до кісток кожне його слово. І...

ДУМКИ МАТЕРІАЛЬНІ

Парадокс, але чомусь нам, людям, як правило, необхідно шукати приводи для того, щоб налаштуватися на...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: