ГоловнаЩоденники телеведучих, Аліна → ОДИН ВЕЛИКИЙ СЕКРЕТ СУПЕРМАМАМ
ОДИН ВЕЛИКИЙ СЕКРЕТ СУПЕРМАМАМ

ОДИН ВЕЛИКИЙ СЕКРЕТ СУПЕРМАМАМ


Кожна мама знає, що в добі не 24 години, а усі 48! Принаймні так має бути, щоб встигнути зробити усі свої справи.
Років 10 тому я постійно скаржилась, що мені катастрофічно не вистачає часу – здавалося, що неможливо одночасно вчитися, приділяти достатньо часу сім’ї та друзям, працювати і ще й займатися якимось хобі. Але потім в мене з’явилося маленьке диво, і тепер, повірте, я знаю точно - встигнути можна все!
Одного разу, гортаючи стрічку новин, я прочитала чудову пораду, яка змінила моє життя.

Відомий психолог радив кожній мамі завести свій «мама-план», де буквально дослівно буде описано все, що треба зробити за день. Я подумала: «Та ні, це неможливо», але все-таки щось змусило мене потягнутися за блокнотом. І я вирішила спробувати - накреслила таблицю, куди вписала усі свої справи. Уявіть собі моє здивування, коли в цей же день вперше за довгий час я провела вечір не за вирішенням побутових проблем, а за цікавою книгою, яку давно хотіла прочитати. З часом «мама-план» став такою ж звичкою, як і щоденна прогулянка з сином. Тепер я не розумію, як раніше обходилась без нього!

Як створити свій мама-план? Все дуже просто! Накресліть таблицю з трьома стовпчиками, в кожному з яких ви будете описувати обов’язкові справи з різних сфер свого життя. Перший стовпчик – щоденні материнські справи; другий – справи для підтримання краси, душі та тіла; і третій – справи для саморозвитку та майбутнього.

Ось, наприклад, мій мама-план виглядає приблизно так:
alina_002ua.png (421.38 Kb)

Щовечора я заношу в кожну колонку як мінімум по одній справі, яку обов’язково потрібно виконати наступного дня. Усі справи, написані на папері, якимось чарівним чином виконуються дуже швидко, і в результаті з’являється безліч вільного часу. Для матусь окремий бонус: зникає тривога та паніка, і з’являється достатньо часу, щоб приділити його близьким людям, малюку, і головне - собі.

Мама – це певною мірою супержінка, котра повинна встигнути зробити величезну купу справ без права на відпочинок. Проте лише від нас залежить – піддатися паніці і судорожно хапатися за все і зразу чи, як справжній бізнесмен, розробити стратегію, яка дозволить отримати максимальний результат. Звичайно ж, не варто забувати про непередбачувані обставини, але насправді, вони трапляються не так вже й часто. Насолоджуйтеся кожною миттю материнства і діліться вашою любов’ю зі світом – і вам вдасться все і навіть більше!

27 квітень 2017 787

Схожi новини:

ЗІГРАТИ СЕБЕ – ЦЕ НАЙВАЖЧЕ ЗАВДАННЯ

Ведуча ТЮСО Аліна знову з Вами! Але сьогодні я буду говорити не в образі ведучої ТЮСО, а в ролі само...

Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ

Привіт, читачу!Здається, ми вже бачилися з тобою! Точно, в одному з прямих ефірів телевізійного ювел...

ПРИКРАСИ В МОЇХ КЛІПАХ

Коштовності і аксесуари – це маленькі частинки цілого образу, і попри свій незначний розмір, вони ма...

ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ?

Все частіше в розмовах зі знайомими чую скарги на постійні стреси, безсоння та депресії. Люди атакую...

ДУМКИ МАТЕРІАЛЬНІ

Парадокс, але чомусь нам, людям, як правило, необхідно шукати приводи для того, щоб налаштуватися на...

НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?

Як і усі студенти, одного дня я постала перед питанням: навчання, робота чи і те, і те разом? Недовг...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: