ГоловнаЩоденники телеведучих, Аліна → ОДИН ВЕЛИКИЙ СЕКРЕТ СУПЕРМАМАМ
ОДИН ВЕЛИКИЙ СЕКРЕТ СУПЕРМАМАМ

ОДИН ВЕЛИКИЙ СЕКРЕТ СУПЕРМАМАМ


Кожна мама знає, що в добі не 24 години, а усі 48! Принаймні так має бути, щоб встигнути зробити усі свої справи.
Років 10 тому я постійно скаржилась, що мені катастрофічно не вистачає часу – здавалося, що неможливо одночасно вчитися, приділяти достатньо часу сім’ї та друзям, працювати і ще й займатися якимось хобі. Але потім в мене з’явилося маленьке диво, і тепер, повірте, я знаю точно - встигнути можна все!
Одного разу, гортаючи стрічку новин, я прочитала чудову пораду, яка змінила моє життя.

Відомий психолог радив кожній мамі завести свій «мама-план», де буквально дослівно буде описано все, що треба зробити за день. Я подумала: «Та ні, це неможливо», але все-таки щось змусило мене потягнутися за блокнотом. І я вирішила спробувати - накреслила таблицю, куди вписала усі свої справи. Уявіть собі моє здивування, коли в цей же день вперше за довгий час я провела вечір не за вирішенням побутових проблем, а за цікавою книгою, яку давно хотіла прочитати. З часом «мама-план» став такою ж звичкою, як і щоденна прогулянка з сином. Тепер я не розумію, як раніше обходилась без нього!

Як створити свій мама-план? Все дуже просто! Накресліть таблицю з трьома стовпчиками, в кожному з яких ви будете описувати обов’язкові справи з різних сфер свого життя. Перший стовпчик – щоденні материнські справи; другий – справи для підтримання краси, душі та тіла; і третій – справи для саморозвитку та майбутнього.

Ось, наприклад, мій мама-план виглядає приблизно так:
alina_002ua.png (421.38 Kb)

Щовечора я заношу в кожну колонку як мінімум по одній справі, яку обов’язково потрібно виконати наступного дня. Усі справи, написані на папері, якимось чарівним чином виконуються дуже швидко, і в результаті з’являється безліч вільного часу. Для матусь окремий бонус: зникає тривога та паніка, і з’являється достатньо часу, щоб приділити його близьким людям, малюку, і головне - собі.

Мама – це певною мірою супержінка, котра повинна встигнути зробити величезну купу справ без права на відпочинок. Проте лише від нас залежить – піддатися паніці і судорожно хапатися за все і зразу чи, як справжній бізнесмен, розробити стратегію, яка дозволить отримати максимальний результат. Звичайно ж, не варто забувати про непередбачувані обставини, але насправді, вони трапляються не так вже й часто. Насолоджуйтеся кожною миттю материнства і діліться вашою любов’ю зі світом – і вам вдасться все і навіть більше!

27 квітень 2017 751

Схожi новини:

БАГАТО МОЇХ ВІРШІВ СТАЛИ ПІСНЯМИ

Усім доброго дня та чудового настрою! З Вами знову я, Тетяна. Сьогодні мені випало незвичайне завдан...

Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ

Привіт, читачу!Здається, ми вже бачилися з тобою! Точно, в одному з прямих ефірів телевізійного ювел...

ДУМКИ МАТЕРІАЛЬНІ

Парадокс, але чомусь нам, людям, як правило, необхідно шукати приводи для того, щоб налаштуватися на...

ОДИН ВЕЛИКИЙ СЕКРЕТ СУПЕРМАМАМ

Кожна мама знає, що в добі не 24 години, а усі 48! Принаймні так має бути, щоб встигнути зробити усі...

FASHION-ДІВИ ПРОГОЛОШУЮТЬ

Я завжди тягнулася до моди і нових тенденцій. Краще за все новинки можна прослідкувати в Інтернеті, ...

НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?

Як і усі студенти, одного дня я постала перед питанням: навчання, робота чи і те, і те разом? Недовг...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: