ГоловнаЩоденники телеведучих, Діана → НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?
НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?

НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?


Як і усі студенти, одного дня я постала перед питанням: навчання, робота чи і те, і те разом? Недовго вагаючись, я вирішила ризикнути і зробити ставку на свої сили. Тоді я і прийшла в ТЮСО. Вже близько року я працюю та навчаюсь в режимі «нон-стоп» і маю кілька порад для студентів-працівників.
Перша порада працюючому студенту – не варто себе недооцінювати! Обираючи місце роботи, більшість студентів чомусь одразу біжать в сферу обслуговування. Я не маю нічого проти такого виду заробітку, але ж навіщо витрачати дарма час на таку працю, коли можна одразу ж піти працювати по спеціальності?


Повірте, багато розвинених компаній регулярно оголошують набір на стажування, і обов’язковою умовою для кандидатів є денна форма навчання.

Адже саме з таких претендентів можна зробити справжніх професіоналів. Головне не боятися і відсилати резюме саме туди, де Ви хотіли б працювати протягом довгих років. Ви отримаєте безцінний досвід, і на момент випуску будете в повній бойовій готовності до дорослого життя. Ось так, наприклад, працюючи в ТЮСО, я втілюю на практиці усі здобуті в університеті теоретичні знання.

Порада номер два – будьте відвертими. Не соромтеся казати на роботі, що ви зараз навчаєтеся, і Ви побачите як люди йтимуть Вам на зустріч. Відразу попередьте роботодавця про це і в подальшому заздалегідь попереджайте перед важливими парами чи екзаменами. А от для викладачів треба знайти особливий підхід, адже багато з них не схвалює роботу під час навчання. Але в будь-якому випадку вони цінують студентів, котрі попереджають про такі обставини на початку року, а не перед сесією, коли в журналі купа «хвостів» та «енок».

Третя порада – влаштовуйтеся на роботу влітку. Саме тоді у Вас буде час повністю влитися в робочий процес та зарекомендувати себе з гарного боку. Категорично не рекомендую починати пошук роботи в період модулів або, ще гірше, під час сесії – пожалійте свої нерви. От я, наприклад, прийшла в ТЮСО влітку, і мала достатньо часу, щоб вникнути в тонкощі роботи перед початком навчального року.

Цілковиті вихідні – мій четвертий секрет. Зрозуміло, що при поєднанні роботи та університету, вихідних лишається небагато. Але не забувайте, що окрім фізичного відпочинку, має бути ще й моральний. Тому для мене надзвичайно важливими є дні, коли я повністю забуваю про усі свої справи та проблеми і насолоджуюсь відпочинком. До речі, моє власне спостереження: активно проведений вихідний додає більше сил та енергії, аніж день цілковитого релаксу на дивані вдома. Хоча такі теж інколи необхідні.

І останнє, пам’ятайте – чим більше Ви робите, тим більше Ви встигаєте. Спробуйте і переконаєтеся в цьому самі

27 квітень 2017 936

Схожi новини:

БАГАТО МОЇХ ВІРШІВ СТАЛИ ПІСНЯМИ

Усім доброго дня та чудового настрою! З Вами знову я, Тетяна. Сьогодні мені випало незвичайне завдан...

СУМНО – СПІВАЙТЕ, ГІРКО – ПИШІТЬ ВІРШ!

Нещодавно мені в руки потрапив збірничок віршів Василя Стуса. Зачепило до кісток кожне його слово. І...

КРАСА ВРЯТУЄ… ЛЮБОВ

Не дарма саме жіноча стать вважається прекрасною. Прикрашати цей світ своєю красою та витонченістю –...

ДУМКИ МАТЕРІАЛЬНІ

Парадокс, але чомусь нам, людям, як правило, необхідно шукати приводи для того, щоб налаштуватися на...

FASHION-ДІВИ ПРОГОЛОШУЮТЬ

Я завжди тягнулася до моди і нових тенденцій. Краще за все новинки можна прослідкувати в Інтернеті, ...

КОШТОВНОСТІ В МОЄМУ ЖИТТІ

Своє ставлення до прикрас я часто висловлюю в ефірі. На мою думку, це дещо більше, ніж просто аксесу...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: