ГоловнаЩоденники телеведучих, Аліна → КРАСА ВРЯТУЄ… ЛЮБОВ
КРАСА ВРЯТУЄ… ЛЮБОВ

КРАСА ВРЯТУЄ… ЛЮБОВ


Не дарма саме жіноча стать вважається прекрасною. Прикрашати цей світ своєю красою та витонченістю – це наше покликання. Звичайно ж, у кожної з нас буває поганий настрій чи невдалі дні, коли зовсім не хочеться зважати на свій зовнішній вигляд. Проте навіть в такі моменти слід пам’ятати, що поруч є люди, котрим важливо бачити нас гарними та усміхненими.
Довго спостерігаючи за щасливими сім’ями, які разом вже по 30-40-50 років, я помітила виразну тенденцію: в цих парах жінка майстерно поєднує в собі ніжність, жіночність, поступливість і не дає нікому забувати про те, що вона є особистістю – ні собі, ні чоловікові, ні дітям.

Сім’ї, в яких чоловік та дружина виходять на стежку війни, намагаючись розділити між собою «гілку першості», найчастіше не витримують перевірки часом і розпадаються. Шлюб – це, перш за все, командна гра, в якій чоловік – сила та мужність, а жінка – краса та ніжність, ну і звісно ж в кожній частинці має бути хоча б дрібка мудрості.

Я не дарма поставила красу на перше місце серед якостей жінки. Це не тому, що я вважаю це головним у стосунках, а тому, що це важливий момент, про який забуває більшість жінок. В народі кажуть, що жінки люблять вухами, а чоловіки все-таки очима. І нам треба пам’ятати про це завжди!

Яскравим прикладом щасливої сім’ї для мене є мої батьки. Мама завжди слідкує за своїм зовнішнім виглядом, регулярно балує себе шопінгом і ніколи не виходить з дому без макіяжу та прикрас. І ви б бачили як тато завжди дивиться на мою маму! В такі моменти розумієш наскільки важливо для кожного чоловіка пишатися своєю жінкою.

Мені передалася ця риса характеру моєї мами – що б там не було, я завжди прагну мати вигляд на всі сто! Я не вірю, коли мені говорять: «Я трішки погладшала після народження дитини, але це вже неможливо виправити.» Повірте, все можливо! Я двічі у своєму житті важила 86 кг: вперше, коли в 14 років покинула заняття балетом, і вдруге у 23 - на дев’ятому місяці вагітності. І досі я докладаю вагомих зусиль, щоб підтримувати свою форму. Найголовніше – це бажання і … електронні ваги!:) Як не дивно, найчастіше саме вони «вирішують» чи можна буде мені повечеряти сьогодні. І вони ж є головним мотиватором, коли починаю боротися із зайвими кілограмами.

Мені приємно усвідомлювати, що мій коханий пишається мною, а син бачить в мені гарний приклад доглянутої жінки. Вже заради цього варто старатися. Тож, перш ніж вийти з дому без макіяжу та прикрас, задумайтеся – хто ж тоді прикрашатиме цей світ сьогодні, якщо ви влаштували собі «вихідний»?

27 квітень 2017 921

Схожi новини:

ЦЕ ПОВИННА ЗНАТИ КОЖНА ЖІНКА!

Є одна цікава притча, про яку я дізналась не так давно. Мабуть, саме через неї я і зрозуміла, що дос...

КРАСА ВРЯТУЄ… ЛЮБОВ

Не дарма саме жіноча стать вважається прекрасною. Прикрашати цей світ своєю красою та витонченістю –...

ДУМКИ МАТЕРІАЛЬНІ

Парадокс, але чомусь нам, людям, як правило, необхідно шукати приводи для того, щоб налаштуватися на...

КРАСА ВИСОКИХ ЖІНОК

Жінка – найзагадковіше створіння у світі, нам ніколи не догодиш! Здавалося б, вже котрий рік еталоно...

МІЙ ВЕЛИКДЕНЬ

Чи любите Ви Великдень? Для мене, наприклад, це особливе свято. Такий сімейний, теплий, повний щирос...

НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?

Як і усі студенти, одного дня я постала перед питанням: навчання, робота чи і те, і те разом? Недовг...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: