ГоловнаЩоденники телеведучих, Аліна → КРАСА ВРЯТУЄ… ЛЮБОВ
КРАСА ВРЯТУЄ… ЛЮБОВ

КРАСА ВРЯТУЄ… ЛЮБОВ


Не дарма саме жіноча стать вважається прекрасною. Прикрашати цей світ своєю красою та витонченістю – це наше покликання. Звичайно ж, у кожної з нас буває поганий настрій чи невдалі дні, коли зовсім не хочеться зважати на свій зовнішній вигляд. Проте навіть в такі моменти слід пам’ятати, що поруч є люди, котрим важливо бачити нас гарними та усміхненими.
Довго спостерігаючи за щасливими сім’ями, які разом вже по 30-40-50 років, я помітила виразну тенденцію: в цих парах жінка майстерно поєднує в собі ніжність, жіночність, поступливість і не дає нікому забувати про те, що вона є особистістю – ні собі, ні чоловікові, ні дітям.

Сім’ї, в яких чоловік та дружина виходять на стежку війни, намагаючись розділити між собою «гілку першості», найчастіше не витримують перевірки часом і розпадаються. Шлюб – це, перш за все, командна гра, в якій чоловік – сила та мужність, а жінка – краса та ніжність, ну і звісно ж в кожній частинці має бути хоча б дрібка мудрості.

Я не дарма поставила красу на перше місце серед якостей жінки. Це не тому, що я вважаю це головним у стосунках, а тому, що це важливий момент, про який забуває більшість жінок. В народі кажуть, що жінки люблять вухами, а чоловіки все-таки очима. І нам треба пам’ятати про це завжди!

Яскравим прикладом щасливої сім’ї для мене є мої батьки. Мама завжди слідкує за своїм зовнішнім виглядом, регулярно балує себе шопінгом і ніколи не виходить з дому без макіяжу та прикрас. І ви б бачили як тато завжди дивиться на мою маму! В такі моменти розумієш наскільки важливо для кожного чоловіка пишатися своєю жінкою.

Мені передалася ця риса характеру моєї мами – що б там не було, я завжди прагну мати вигляд на всі сто! Я не вірю, коли мені говорять: «Я трішки погладшала після народження дитини, але це вже неможливо виправити.» Повірте, все можливо! Я двічі у своєму житті важила 86 кг: вперше, коли в 14 років покинула заняття балетом, і вдруге у 23 - на дев’ятому місяці вагітності. І досі я докладаю вагомих зусиль, щоб підтримувати свою форму. Найголовніше – це бажання і … електронні ваги!:) Як не дивно, найчастіше саме вони «вирішують» чи можна буде мені повечеряти сьогодні. І вони ж є головним мотиватором, коли починаю боротися із зайвими кілограмами.

Мені приємно усвідомлювати, що мій коханий пишається мною, а син бачить в мені гарний приклад доглянутої жінки. Вже заради цього варто старатися. Тож, перш ніж вийти з дому без макіяжу та прикрас, задумайтеся – хто ж тоді прикрашатиме цей світ сьогодні, якщо ви влаштували собі «вихідний»?

27 квітень 2017 1103

Схожi новини:

ПРИКРАСИ В МОЇХ КЛІПАХ

Коштовності і аксесуари – це маленькі частинки цілого образу, і попри свій незначний розмір, вони ма...

ОДИН ВЕЛИКИЙ СЕКРЕТ СУПЕРМАМАМ

Кожна мама знає, що в добі не 24 години, а усі 48! Принаймні так має бути, щоб встигнути зробити усі...

FASHION-ДІВИ ПРОГОЛОШУЮТЬ

Я завжди тягнулася до моди і нових тенденцій. Краще за все новинки можна прослідкувати в Інтернеті, ...

СУМНО – СПІВАЙТЕ, ГІРКО – ПИШІТЬ ВІРШ!

Нещодавно мені в руки потрапив збірничок віршів Василя Стуса. Зачепило до кісток кожне його слово. І...

Циркони і перлини – моя пристрасть

У моєму серці є місце для всіх мінералів і каменів, але, звичайно ж, просто неможливо любити їх усіх...

ЗІГРАТИ СЕБЕ – ЦЕ НАЙВАЖЧЕ ЗАВДАННЯ

Ведуча ТЮСО Аліна знову з Вами! Але сьогодні я буду говорити не в образі ведучої ТЮСО, а в ролі само...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: