ГоловнаЩоденники телеведучих, Валерия → КРАСА ВИСОКИХ ЖІНОК
КРАСА ВИСОКИХ ЖІНОК

КРАСА ВИСОКИХ ЖІНОК


Жінка – найзагадковіше створіння у світі, нам ніколи не догодиш! Здавалося б, вже котрий рік еталоном краси вважається висока струнка фігура, подіумами впевнено крокують худі моделі зростом за 180 см. Але якщо вам вдасться зустріти на вулиці дівчину такої статури, то скоріш за все вона буде горбатитися та соромитися – бо для неї це радше дискомфорт, аніж привід для гордості. Красуні, ви прекрасні! Природа нагородила вас винятковим зростом, тож пишайтеся ним. Адже ця ваша особливість дає вам стільки переваг. Головним чином, це можливість носити екстравагантний одяг та аксесуари. Про це далі й поговоримо.


Об’ємні прикраси – ваш головний козир. Для дівчат низького зросту такі аксесуари можуть виявитися фатальною помилкою, але для високих вони є безпрограшним варіантом. Широкі браслети, довгі сережки, масивні намиста – як біжутерія, так і коштовності, такі вироби виглядатимуть неординарно та цікаво на стрункій дівчині високого зросту.

Прикрашайте шию. Якщо ви можете похизуватися високим зростом, то безсумнівно, що природа наділила вас також довгою красивою шиєю. Виділіть її витонченим кулоном, кольє, намистом або чокером, заколіть цікаво волосся і вуаля – ви вже подібні на римську богиню краси.

Розставляйте кольорові акценти. Тьмяні безликі аксесуари додають важкості та похмурості образу, а це протипоказано для високих представниць прекрасної статі. Забарвити вбрання легкістю дозволять прикраси яскравих та світлих кольорів. Поєднання строкатого аксесуару з одягом стриманого кольору – вибір стильних жінок з відмінним смаком.

Головним для нас, високих дівчат, є уникати комічності образу. Надмірна кольоровість чи надлишок масивних аксесуарів не зроблять вбрання бездоганним, а скоріш свідчитимуть про відсутність смаку.

Не соромтеся виділяти свій зріст, адже це ваша перевага. І пам’ятайте, ви особливі, прекрасні та незвичайні! Тому спинку рівніше і вперед – на нові звершення!

27 квітень 2017 962

Схожi новини:

ЦЕ ПОВИННА ЗНАТИ КОЖНА ЖІНКА!

Є одна цікава притча, про яку я дізналась не так давно. Мабуть, саме через неї я і зрозуміла, що дос...

КРАСА ВРЯТУЄ… ЛЮБОВ

Не дарма саме жіноча стать вважається прекрасною. Прикрашати цей світ своєю красою та витонченістю –...

ДУМКИ МАТЕРІАЛЬНІ

Парадокс, але чомусь нам, людям, як правило, необхідно шукати приводи для того, щоб налаштуватися на...

КРАСА ВИСОКИХ ЖІНОК

Жінка – найзагадковіше створіння у світі, нам ніколи не догодиш! Здавалося б, вже котрий рік еталоно...

МІЙ ВЕЛИКДЕНЬ

Чи любите Ви Великдень? Для мене, наприклад, це особливе свято. Такий сімейний, теплий, повний щирос...

НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?

Як і усі студенти, одного дня я постала перед питанням: навчання, робота чи і те, і те разом? Недовг...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: