ГоловнаЩоденники телеведучих, Тетяна → БАГАТО МОЇХ ВІРШІВ СТАЛИ ПІСНЯМИ
БАГАТО МОЇХ ВІРШІВ СТАЛИ ПІСНЯМИ

БАГАТО МОЇХ ВІРШІВ СТАЛИ ПІСНЯМИ


Усім доброго дня та чудового настрою! З Вами знову я, Тетяна.
Сьогодні мені випало незвичайне завдання – продемонструвати себе так само майстерно, як і прикраси від ТЮСО.
Звичайно ж, це не прямий ефір, але і тут я покажу себе на найвищому рівні!
Почну з початку. Мені пощастило народитися на землі, оспіваній Ротару, Івасюком та Ольгою Кобилянською – на Буковині. В 4 роки я вирішила, що неодмінно стану телеведучою. Коли батьки відпочивали чи працювали у саду, я любила ставати на табуретку і «вести передачу».

Саме батьківська віра в мої таланти допомогла мені досягти своєї мрії і все-таки потрапити до кадру. Після навчання, коли мої пошуки привели мене до ТЮСО, я відчула, що нарешті стала тим, ким хотіла бути в дитинстві. Не уявляю свого життя без мистецтва – від самого дитинства і до сьогодення я весь час щось створюю. Перше моє хобі – вокал. Пізніше, в юності, я опанувала гру на гітарі і зібрала цілу групу, де стала вокалісткою. Багато моїх віршів були покладені на музику і стали піснями. Також певний час мене захоплювала письменницька справа – за деякі зі своїх прозових творів в мене навіть є письменницька премія.

Зараз, коли я стала сімейною, моєю головною творчістю стало рукоділля – мені тільки й дайте нитки, голку чи бісер, і мене затягне на довгі-довгі часи. А коли відволікаюся від вишивання, майструю іграшки.

Мої батьки працюють на залізниці, і саме завдяки їм я дуже рано почала проявляти інтерес до подорожей. Я просто обожнюю подорожувати. А якщо з якихось причин не вдається відвідати улюблене місто, я занурююсь в його атмосферу, читаючи літературу і дивлячись фільми про нього. Останнім таким фільмом став «Амелі», котрий переніс мене на вузькі мощені вулички романтичного Парижа.

Я до нестями закохана у життя. Вважаю, що навіть йдучи крізь терни до зірок, варто зробити так, щоб це стало найзахопливішою пригодою в житті.

26 квітень 2017 792

Схожi новини:

ЦЕ ПОВИННА ЗНАТИ КОЖНА ЖІНКА!

Є одна цікава притча, про яку я дізналась не так давно. Мабуть, саме через неї я і зрозуміла, що дос...

КРАСА ВРЯТУЄ… ЛЮБОВ

Не дарма саме жіноча стать вважається прекрасною. Прикрашати цей світ своєю красою та витонченістю –...

ДУМКИ МАТЕРІАЛЬНІ

Парадокс, але чомусь нам, людям, як правило, необхідно шукати приводи для того, щоб налаштуватися на...

КРАСА ВИСОКИХ ЖІНОК

Жінка – найзагадковіше створіння у світі, нам ніколи не догодиш! Здавалося б, вже котрий рік еталоно...

МІЙ ВЕЛИКДЕНЬ

Чи любите Ви Великдень? Для мене, наприклад, це особливе свято. Такий сімейний, теплий, повний щирос...

НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?

Як і усі студенти, одного дня я постала перед питанням: навчання, робота чи і те, і те разом? Недовг...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: