Головна → КЛІЄНТАМ

КЛІЄНТАММи цінуємо кожного клієнта і розуміємо наскільки важлива якість прикрас та відмінний сервіс.

Саме тому команда професіоналів ТЮСО з кожним днем росте та вдосконалюється для того, аби дарувати Вам сервіс на найвищому рівні. Ми плідно працюємо над створенням нових моделей прикрас для нашої ексклюзивної колекції, вдосконалюємо систему сервісного обслуговування, створюємо нові можливості та опції для більш зручного замовлення продукції.

Телевізійний ювелірний салон ТЮСО – це не просто магазин прикрас, а й місце, де можна відпочити, здійснюючи покупки з максимальним комфортом та задоволенням.Безкоштовний номер телефону для замовлень
Ви не сплачуєте за кожну хвилину спілкування із нашими консультантами. Замовляйте прикраси, ставте запитання, отримуйте консультацію і все це – безкоштовно для Вас.
Професійна консультація
Персональний консультант – помічник у виборі. Ми створили цілу школу інформаційних консультантів та телефоністів, тому маємо гідних фахівців своєї справи. Щодня в нас працюють десятки спеціалістів, які у будь-який момент, під час ефіру чи поза ним, нададуть відповіді на Ваші запитання і потурбуються про якісне та вчасне оформлення вашого замовлення.
Безкоштовна доставка
Доставимо товар у будь-яке зазначене Вами місце: до дому, офісу, відділення тощо. При замовленні на суму від 399 грн, доставка по Україні безкоштовна. Ми співпрацюємо з провідними кур’єрськими службами України, тому Ви можете бути впевнені в надійності та якості доставки.

*При купівлі товару менше, ніж 399 грн, доставка прораховується додатково і коштує до 70 грн.
Унікальна упаковка
У 2016 році ми розробили та презентували унікальні коробочки для кожного покупця. Ви можете обрати упаковку, яка підійде саме Вам – будь то чоловіча, жіноча чи подарункова коробочка. Таке оформлення стане гідним доповненням до Вашої покупки чи подарунку. Оберіть власну ТЮСО-коробочку!
Опція «Подарунок»
Унікальна пропозиція для тих, хто знаходиться далеко від своїх близьких, або ж просто хоче зробити сюрприз рідним. Просто оберіть прикрасу, а решту ми зробимо за Вас: гарно упакуємо, доставимо та подаруємо незабутні емоції дорогій Вам людині.

*Замовлення опції «Подарунок» сплачується передплатою через переказ коштів на розрахунковий рахунок. Детальніше тут.
Програма лояльності для постійних клієнтів
Ми вдячні за те, що Ви обираєте саме нас, тому даруємо знижку – 10%! Особисту дисконтну картку гарантовано отримує кожен покупець, що здійснив замовлень на загальну суму 10 тисяч гривень. Купувати прикраси в ТЮСО не просто приємно, а й вигідно!
Зручна оплата.
Зручна оплата Оберіть спосіб оплати, який є найбільш зручним саме для Вас. Оплата готівкою після отримання замовлення або при зустрічі з кур’єром. Або ж передоплата безготівковим платежем через касу будь-якого банку України.

*Виключенням є опція «Подарунок» чи доставка в Луганську, Донецьку області та АР Крим.