Головна → ЦІННОСТІ

ЦІННОСТІ

Телевізійний ювелірний салон ТЮСО – це інноваційний телевізійний магазин, якому довіряють мільйони, адже ми надаємо найширший вибір вражаючих прикрас для жінок та чоловіків всієї України, відкрито та правдиво завжди в прямому ефірі демонструємо всі особливості та цінності виробів, що пропонуємо Вам.

ТЮСО – найкращий ювелірний телевізійний салон, обраний Вами.КРАСА

Красива жінка – щаслива жінка! Гармонія, чарівність, щастя, мудрість, безмежна індивідуальна врода – це те, що ми цінуємо у кожній жінці, це КРАСА, заради якої ми готові вражати та дарувати найкраще. Найкраще, що може Вам запропонувати телевізійний салон ТЮСО – це широкий вибір вражаючих прикрас до будь-якої нагоди. Нам важливо, аби коштовності, які обираємо для Вас, доповнювали вашу чарівність та підкреслювали індивідуальність. Плекаємо КРАСУ, як цінність, і у командній роботі з партнерами. Дружність, завзятість та гармонія дозволяють цілеспрямовано разом крокувати до єдиної мети – надання кожному клієнту найкращого сервісу.


ВІДКРИТІСТЬ

beauty.jpg (145.77 Kb)


Відкритість у команді, відкритість із покупцями, відкритість з партнерами – це запорука успіху великої зростаючої компанії. Обравши таку цінність із самого початку роботи телевізійного салону ТЮСО, ми відчули, як ця абсолютна відкритість завоювала довіру кожного покупця. Кожен українець знає, що телемагазин ТЮСО відкрито та правдиво говорить про всі аспекти своєї роботи, що гарантує прозорість діяльності великої ТЮСО-команди. Ми відкрито співпрацюємо з багатьма найкращими компаніями України - перші отримуємо нові колекції прикрас, маємо найвигідніші ціни від постачальників, виходимо в ефірах рейтингових каналів. Це результат відкритості, що для нас найцінніше!

ЧЕСНІСТЬ

Чесність на кожному етапі нашої роботи – це гарант впевненості клієнта у якості та виключному сервісі від ТЮСО. Ми за правдиву інформацію, за точність даних, за роботу виключно у прямому ефірі. Чесність у роботі з каналами та постачальниками – це ключова і важлива цінність, як для нас, так і для партнерів. Якість товару не має приховуватися, яскравість та актуальність ефірного часу – відкрита та важлива для нас інформація. Ми впевнені, що саме чесність є одним із ключових гарантів нашої першості серед українських телемагазинів.
opennes.jpg (145.77 Kb)


ІННОВАЦІЙНІСТЬ

beauty.jpg (145.77 Kb)
Комфорт та максимальний сервіс для кожного клієнта ми забезпечуємо безкоштовними та оперативними інноваційними сервісами. Йдучи в ногу з часом, ми прагнемо надати Вам найбільшу зручність при покупці: якісну картинку, аби передавала 100-відсоткову ідентичність прикраси, швидкий номер для миттєвих замовлень, СМС-номер для миттєвих замовлень, найшвидшу доставку, зручну форму оплати та багато іншого. І все це - результат інноваційних рішень зі структуризації та взаємодії з кожним нашим партнером. Зручність під час покупки – наша найголовніша мета.