Анкета:

Зріст: 167 см.

Колір очей: карі

Освіта: в процесі

Улюблені книги: надаю перевагу авторам-постмодерністам. Обожнюю моноп’єси Жана Кокто. Улюблена серед них «Людський голос».

Улюблені фільми: тепла сімейна комедія «Один вдома» та шедевральний нуар від Люка Бессона «Ангел-А».

Найчастіше я слухаю: рок та альтернативу. Зранку перед ефіром або навчанням бадьорить краще за чашку міцної кави!

Улюблена страва: салати, салати та ще раз салати!

На зйомки я завжди з собою беру: смартфон, гаманець, планшет, улюблені парфуми та книжку з віршами Анни Ахматової чи Миколая Гумільова.

Девіз мого життя: Ніколи не здавайся!

Мрія всього життя: видати унікальний музичний альбом або зняти фільм, який отримає звання «культовий».

Що я в собі люблю: своє особливе відчуття гумору.

Хобі: самоосвіта. Вивчаю історію мистецтва в теорії та кулінарію на практиці. Також, важко відмовити собі у перегляді якісних гумористичних шоу.

Про себе: Ще в дитинстві вирішила що стану музикантом, і з тих пір впевнено крокую на зустріч своїй мрії. З 5 років професійно займаюся вокалом та освоюю фортепіано. В 12 років батьки подарували мені першу відеокамеру – і до мрії про музичну кар’єру додалася ще одна: про блакитні екрани. Першими кроками до неї стали власні сценарії та перші відеозамальовки. Набивши руку в режисерській майстерності, з великою честю одержала посаду капітана шкільної команди КВК в 10 класі.

В 17 років, після випуску зі школи, не довелося довго вагатися з майбутньою професією: однозначно, режисура та кіно! Щоб довго не баритися з вибором вишу, вступила одразу в два на одну й ту ж спеціальність – в один на денну форму, а в інший - на заочну.

Як я стала ТЮСО ведучою: Моя кохана бабуся – глядачка ТЮСО вже чотири роки. Коли мене запросили на стажування, вирішила зробити їй сюрприз і не розповідати нікому про свою нову роботу. Ви не уявляєте, як вона зраділа, коли першою побачила мене по телевізору!

Я поза ефіром: Ми з друзями одночасно велика творча команда, яка допомагає один одному втілювати всі творчі плани та задуми. Я часто пишу пісні та знімаю кліпи на них. Ще невід’ємна частина мого життя – навчання. Я намагаюся взяти усі приємні переваги та переживання від гордого звання «студент»!

ПРИКРАСИ В МОЇХ КЛІПАХ

Коштовності і аксесуари – це маленькі частинки цілого образу, і попри свій незначний розмір, вони мають неабияку силу, що підкреслює нашу вроду і розкриває внутрішній світ. Моя творчість – це уособлення мого внутрішнього «Я», те, як я бачу світ і відчуваю життя. В своїх піснях я намагаюся повністю відкритися перед слухачами, донести до них свої почуття і переживання. Саме тому для мене важлива натуральність і гармонічність образу в кліпах. Я звикла обирати вбрання і аксесуари в стилі мінімалізм,...
05.05.2017 / 1217 / 0
Детальнiше

FASHION-ДІВИ ПРОГОЛОШУЮТЬ

Я завжди тягнулася до моди і нових тенденцій. Краще за все новинки можна прослідкувати в Інтернеті, на сторінках в Instagram або ж слідкуючи за ефірами ТЮСО. Я зрозуміла дуже просту річ: стилів настільки багато, що з них (вже відомих) можна створювати свої власні. Таким чином можна завжди залишатися в тренді і одночасно мати свою індивідуальну родзинку в образі. Спостерігаючи за показами мод, я, звичайно ж, неабияку увагу звертаю на прикраси та аксесуари. Серед останніх тенденцій мені особливо п...
27.04.2017 / 1248 / 0
Детальнiше

ДУМКИ МАТЕРІАЛЬНІ

Парадокс, але чомусь нам, людям, як правило, необхідно шукати приводи для того, щоб налаштуватися на позитив. В той час, як поганому настрою так легко вдається заволодіти нашими думками та почуттями. І буває так кепсько на душі, що здається, ніщо світле вже не зможе пробитися крізь цю похмуру хмару, але вихід з цього стану все-таки існує…Думки матеріальні – це ні для кого давно вже не секрет. Але ми здебільшого починаємо вірити в це правило, коли мріємо про путівку на Балі, новий IPhone чи підви...
27.04.2017 / 1147 / 0
Детальнiше

НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?

Як і усі студенти, одного дня я постала перед питанням: навчання, робота чи і те, і те разом? Недовго вагаючись, я вирішила ризикнути і зробити ставку на свої сили. Тоді я і прийшла в ТЮСО. Вже близько року я працюю та навчаюсь в режимі «нон-стоп» і маю кілька порад для студентів-працівників.Перша порада працюючому студенту – не варто себе недооцінювати! Обираючи місце роботи, більшість студентів чомусь одразу біжать в сферу обслуговування. Я не маю нічого проти такого виду заробітку, але ж наві...
27.04.2017 / 995 / 0
Детальнiше

Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ

Привіт, читачу!Здається, ми вже бачилися з тобою! Точно, в одному з прямих ефірів телевізійного ювелірного салону ТЮСО. Прийшов час познайомитися нам ближче.Отже, я Діана – ведуча ТЮСО, музикант і старанна студентка. Крокую по життю з девізом «Ніколи не здавайся», який допомагає мені досягати нових вершин та знаходити шляхи реалізації свого «Я». Маю безліч захоплень, про які можу говорити безкінечно та з неймовірним трепетом. Тож цим, мабуть, і займуся зараз.
27.04.2017 / 1014 / 0
Детальнiше