ГоловнаТюсо історії → ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР. ОЛЕКСАНДР ПАРІПА
ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР. ОЛЕКСАНДР ПАРІПА

ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР. ОЛЕКСАНДР ПАРІПА


Продюсер – людина, котра підходить до творчого процесу з холодним розумом. Олександр Паріпа - виконавчий продюсер ТЮСО, який спершу формує кадр у своїй уяві, а потім робить усе, аби втілити інноваційні ідеї в життя. В цій розмові він поділився своїми професійними та особистими секретами і розказав про тонкощі роботи продюсера телемагазину.
Читайте також:
HR-ДИРЕКТОР

Розкажіть, як Ви обрали для себе кар’єру продюсера ТЮСО?

Роботу на телебаченні я почав ще з ранкового шоу на телеканалі свого міста «Кіровоград». Після переїзду до Києва довго працював креативним директором на «продакшні» повного циклу та керівником production-групи на одному телеканалі. Потім, після тривалого відпочинку, мене запросили на посаду продюсера в ТЮСО. Про моє незвичайне влаштування сюди вже писала в своєму інтерв’ю наш HR-директор :)

Читати інтерв’ю з HR-директором


Ви, як продюсер, безпосередньо впливаєте на те, якими будуть ТЮСО-ефіри. Що, на Вашу думку, виділяє ТЮСО з-поміж інших телемагазинів України?

Ні для кого не секрет, що ТЮСО займає позицію лідера серед українських телемагазинів. Ми дійсно найбільші та найкращі! Секретом нашого успіху, на мій погляд, є постійне прагнення розвиватися і відповідати останнім тенденціям. Завдяки цьому ми не просто йдемо в ногу з інноваціями, а й випереджаємо їх!

ТЮСО-ведучі – розумні і талановиті красуні , яких любить уся країна. На які якості Ви найбільше звертаєте увагу при підборі команди ведучих?

Для мене, гарна ведуча – це, перш за все, яскрава та цікава особистість. Якщо людина змогла зацікавити мене, то вона зможе стати небайдужою і для усієї країни. При цьому досвід роботи і зовнішність не відіграють вирішальної ролі для мене – я звертаю увагу на особистісні якості людини, її енергетику і здатність притягувати погляди своєю харизмою. Усі наші дівчата – зірки, як у кадрі, так і поза ним. Я дуже люблю та ціную кожну з них, вони чудова команда, яка працює максимально ефективно та злагоджено.

Як Вам вдається знайти підхід до кожної з ведучих?

Маючи великий досвід спілкування з жінками, я винайшов універсальну формулу комунікації з ними: «низький тембр + квіти». А якщо серйозно, то до кожної з них треба знайти свій унікальний підхід. Адже це жінки, вони щодня різні! Щодня приходять на роботу з різним настроєм, але завжди лишаються професіоналами своєї справи. Моя задача – підтримувати їх. І взагалі я вважаю, що кожна з них – не жінка, а просто мрія!

Який Ви поза межами ТЮСО?

В це важко повірити, але я вмію танцювати румбу і смачно готую. Моя коронна страва – стейк в чорнично-медово-гірчично-винному соусі. Це дійсно дуже смачно! А ще я займаюся спортом, переважно боксом і змішаними єдиноборствами. І в моєму серці завжди лишається місце для професійного покеру.

Які дитячі мрії Вам вже вдалося втілити в життя?

В дитинстві я мріяв стати ведучим, і так сталося, що свою кар’єру у сфері телебачення та медіа я почав саме з цієї професії – працював ведучим на телеканалі «Кіровоград», а потім, переїхавши до Києва, почав займатися створенням production-груп та «відеомейкінгом». Ще з малечку, вболіваючи за футбольну команду «Манчестер Юнайтед», я мріяв стати футболістом. І до 15 років впевнено крокував в цьому напрямку, професійно займаючись футболом, доки не отримав травму, яка завадила мрії здійснитися. Зараз я іноді граю з колегами, і ще почав розвиватися в кіберфутболі.

Що вас надихає?

Музика і постер Павла Зіброва, який незмінно висить за моєю спиною в кабінеті та своїм ласкавим наставницьким поглядом надихає мене на нові звершення кожен день.

У кожного бувають моменти, коли покидає натхнення і віра у власні сили. Що ви робите для того, аби повернути наснагу? Поділіться з читачами власним секретом!

Як правило, мені вистачає гарно провести вечір з найближчими друзями, і натхнення та життєва енергія знову повертаються до мене. Думаю, що кожному з нас періодично необхідне перезавантаження – коли ти просто на кілька годин забуваєш про все і розслабляєшся. І дуже важливо, щоб в цей момент поруч були потрібні люди. Дуже радий, що маю таких! Тож не шукайте особливих секретів десь далеко – панацея від усіх бід знаходиться зовсім поруч! :)

16 мая 2017 184


Схожi новини:

HR-ДИРЕКТОР

ТЮСО починається з людей – саме вони роблять цю компанію такою,як вона є. Дружня, креативна, передов...

РЕЖИСЕР РОСТИСЛАВ КРУБАЕВ

Спостерігаючи за щоденними ефірами ТЮСО, ми навіть не замислюємося про те, що за красивою картинкою ...

ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР. ОЛЕКСАНДР ПАРІПА

Продюсер – людина, котра підходить до творчого процесу з холодним розумом. Олександр Паріпа - викона...