ГоловнаТюсо історії → ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР. ОЛЕКСАНДР ПАРІПА
ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР. ОЛЕКСАНДР ПАРІПА

ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР. ОЛЕКСАНДР ПАРІПА


Продюсер – людина, котра підходить до творчого процесу з холодним розумом. Олександр Паріпа - виконавчий продюсер ТЮСО, який спершу формує кадр у своїй уяві, а потім робить усе, аби втілити інноваційні ідеї в життя. В цій розмові він поділився своїми професійними та особистими секретами і розказав про тонкощі роботи продюсера телемагазину.
Читайте також:
АНАЛІТИК СЕРГІЙ

Розкажіть, як Ви обрали для себе кар’єру продюсера ТЮСО?

Роботу на телебаченні я почав ще з ранкового шоу на телеканалі свого міста «Кіровоград». Після переїзду до Києва довго працював креативним директором на «продакшні» повного циклу та керівником production-групи на одному телеканалі. Потім, після тривалого відпочинку, мене запросили на посаду продюсера в ТЮСО. Про моє незвичайне влаштування сюди вже писала в своєму інтерв’ю наш HR-директор :)

Читати інтерв’ю з HR-директором


Ви, як продюсер, безпосередньо впливаєте на те, якими будуть ТЮСО-ефіри. Що, на Вашу думку, виділяє ТЮСО з-поміж інших телемагазинів України?

Ні для кого не секрет, що ТЮСО займає позицію лідера серед українських телемагазинів. Ми дійсно найбільші та найкращі! Секретом нашого успіху, на мій погляд, є постійне прагнення розвиватися і відповідати останнім тенденціям. Завдяки цьому ми не просто йдемо в ногу з інноваціями, а й випереджаємо їх!

ТЮСО-ведучі – розумні і талановиті красуні , яких любить уся країна. На які якості Ви найбільше звертаєте увагу при підборі команди ведучих?

Для мене, гарна ведуча – це, перш за все, яскрава та цікава особистість. Якщо людина змогла зацікавити мене, то вона зможе стати небайдужою і для усієї країни. При цьому досвід роботи і зовнішність не відіграють вирішальної ролі для мене – я звертаю увагу на особистісні якості людини, її енергетику і здатність притягувати погляди своєю харизмою. Усі наші дівчата – зірки, як у кадрі, так і поза ним. Я дуже люблю та ціную кожну з них, вони чудова команда, яка працює максимально ефективно та злагоджено.

Як Вам вдається знайти підхід до кожної з ведучих?

Маючи великий досвід спілкування з жінками, я винайшов універсальну формулу комунікації з ними: «низький тембр + квіти». А якщо серйозно, то до кожної з них треба знайти свій унікальний підхід. Адже це жінки, вони щодня різні! Щодня приходять на роботу з різним настроєм, але завжди лишаються професіоналами своєї справи. Моя задача – підтримувати їх. І взагалі я вважаю, що кожна з них – не жінка, а просто мрія!

Який Ви поза межами ТЮСО?

В це важко повірити, але я вмію танцювати румбу і смачно готую. Моя коронна страва – стейк в чорнично-медово-гірчично-винному соусі. Це дійсно дуже смачно! А ще я займаюся спортом, переважно боксом і змішаними єдиноборствами. І в моєму серці завжди лишається місце для професійного покеру.

Які дитячі мрії Вам вже вдалося втілити в життя?

В дитинстві я мріяв стати ведучим, і так сталося, що свою кар’єру у сфері телебачення та медіа я почав саме з цієї професії – працював ведучим на телеканалі «Кіровоград», а потім, переїхавши до Києва, почав займатися створенням production-груп та «відеомейкінгом». Ще з малечку, вболіваючи за футбольну команду «Манчестер Юнайтед», я мріяв стати футболістом. І до 15 років впевнено крокував в цьому напрямку, професійно займаючись футболом, доки не отримав травму, яка завадила мрії здійснитися. Зараз я іноді граю з колегами, і ще почав розвиватися в кіберфутболі.

Що вас надихає?

Музика і постер Павла Зіброва, який незмінно висить за моєю спиною в кабінеті та своїм ласкавим наставницьким поглядом надихає мене на нові звершення кожен день.

У кожного бувають моменти, коли покидає натхнення і віра у власні сили. Що ви робите для того, аби повернути наснагу? Поділіться з читачами власним секретом!

Як правило, мені вистачає гарно провести вечір з найближчими друзями, і натхнення та життєва енергія знову повертаються до мене. Думаю, що кожному з нас періодично необхідне перезавантаження – коли ти просто на кілька годин забуваєш про все і розслабляєшся. І дуже важливо, щоб в цей момент поруч були потрібні люди. Дуже радий, що маю таких! Тож не шукайте особливих секретів десь далеко – панацея від усіх бід знаходиться зовсім поруч! :)

16 мая 2017 255


Схожi новини:

ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР. ОЛЕКСАНДР ПАРІПА

Продюсер – людина, котра підходить до творчого процесу з холодним розумом. Олександр Паріпа - викона...

РЕЖИСЕР РОСТИСЛАВ КРУБАЕВ

Спостерігаючи за щоденними ефірами ТЮСО, ми навіть не замислюємося про те, що за красивою картинкою ...

HR-ДИРЕКТОР

ТЮСО починається з людей – саме вони роблять цю компанію такою,як вона є. Дружня, креативна, передов...