ГоловнаТюсо історії → ТЕЛЕВЕДУЧА ІРИНА
ТЕЛЕВЕДУЧА ІРИНА

ТЕЛЕВЕДУЧА ІРИНА


Ірина – одне із головних обличь телевізійного ювелірного салону ТЮСО. Завжди усміхнена та красива білявка закохує глядачів своєю щирістю та позитивною енергетикою, проти якої важко залишитися байдужим. Талант Ірини як телеведучої, взагалі не підлягає сумнівам – за 4 роки ТЮСО їй вдалося провести безліч прямих ефірів та на відмінно продемонструвати багато неперевершених прикрас.
Читайте також:
АНАЛІТИК СЕРГІЙ

Глядачі задавали нам багато питань про нашу красуню - ведучу, але сама Ірина по причині вродженої скромності, намагається уникати публічності. Журналістам ТЮСО вдалося спіймати нашу ведучу у її вільну хвилину і задати декілька питань, які найбільш всього цікавлять наших глядачів.


– Доброго дня Ірино! Ви мріяли стати телеведучою з дитинства чи це Ваш свідомий вибір вже в дорослому житті?»

– Професія моєї мрії в дитинстві часто змінювалась. В різний час я збиралася стати і піаністкою, і актрисою, і перекладачкою, і дресирувальницею тигрів, альпіністкою, танцівницею, геологом, вчителькою, лікаркою і навіть космонавткою, як Валентина Терешкова. Але навіть не звертаючи уваги на те що з дитячого садочку і до випускного в університеті мене завжди назначали ведучою різних свят, мрії стати саме ТЕЛЕВЕДУЧОЮ ніколи не було і я навіть ніколи не бажала цього!

Я з самого дитинства «горіла сценою», на яку я вийшла у перший раз в три роки! Я люблю розмах, динаміку, експресію, живий енергообмін з глядачем… Ну, не вмію я сидіти на місці! І тому дикторська праця здавалась мені занадто статичною і нудною для мого вогняного темпераменту. Але доля вирішила зовсім інакше. (Всміхається).

–А який кар’єрний шлях Ви пройшли до того, як потрапити на телебачення?

– Я працюю з 15 років і моя трудова книжка може похизуватися багатьма цікавими записами : і викладачем в університеті я була, і керівником відділу зовнішньоекономічної діяльності в великій промисловій компанії. Але ця робота була зовсім не те що мені потрібно для самовираження мого творчого альтер - его. Творча робота дозволяла все це робити, але не давала впевненого фінансового ґрунту та впевненості в завтрашньому дні.

В пошуках гармонії між власним самовираженням та фінансовою стабільністю, телебачення само знайшло мене. Я для свого саморозвитку закінчила курси телеведучих, і не дуже вірила що життя дасть шанс потрапити на телебачення. Але всього через місяць після «телевипускного» мені подзвонили і запросили на проби. А вже через тиждень я стала ведучою двох телепроектів.

В ТЮСО я потрапила завдяки нашому співзасновнику та ідейному лідеру Володимиру Тарановичу. Він бачив мою роботу в кадрі і вирішив, що обличчям проекту повинна стати я. Саме так, мені вдалося і віднайти свою другу родину – наш дружний ТЮСО - колектив та знайти роботу - компроміс для душі та впевненості у завтрашньому дні.

– Які на Ваш погляд якості повинна мати гарна телеведуча?

– Для цієї важкої справи треба володіти багатьма уміннями та навичками, але головне – це бажання постійно зростати і вдосконалюватися! Завжди треба працювати над голосом, дикцією, інтонацією, наголосами та звуками. Багато читати, розширяти свій кругозір. Коротше, лінивим тут місця не має! Також треба бути трошки Юлієм Цезарем – вміти виконувати декілька завдань одночасно (імпровізувати, ні в якому випадку не замовкати ні на секунду, одночасно слухати режисера і вплітати в контекст його інформацію, виконувати команди, демонструвати прикраси в режимі нон - стоп та одночасно слідкувати за продажами і відкликами глядачів). Всі ці задачі треба робити ОДНОЧАСНО!

Безумовно, треба уміти забувати в кадрі абсолютно про всі проблеми: особисті проблеми і драми, власне самопочуття, незадоволеність політичною ситуацією на цей час взагалі зникають. Від тебе потребується завжди нести глядачу лише позитивні емоції, віру в найкраще та дарувати оптимізм в будь-якій ситуації. Ну і звичайно, треба вміти оперативно реагувати на всі форс - мажори, яких в ефірі буває багато і виходити з них переможницею.

– Телебачення, це дуже серйозна сфера діяльності, де не має права на помилку. Але як відомо навіть і там трапляються курйози. Якими із них ви би могли поділитися?


– Сьогодні ми з колегами сміємося над цією ситуацією, але на той момент було зовсім не до сміху. Був у нас випадок з екстремальним «присмаком». Ми працюємо в звичайному режимі, як в один момент відчули запах горіння. Придивившись з оператором побачили що проводка одного з освітлювальних приборів іскрить і починає горіти. Оператор побіг в пошуках допомоги, а я залишилася один-на один з глядачами крупним планом. В студії хаос, всі намагаються боротися з пожежею, а я продовжую все одно розповідати про прикраси. Я розповідаю про прикраси, міряю їх, а в голові крутиться думка « я занадто ще молода, що би…».

Весь цей жах продовжувався хвилин 30. Вся команда перекваліфікувалася в пожежників і нам вдалося все зробити так, що глядач навіть не запідозрив що в двох метрах від нас горіло справжнє багаття. В цей день я зрозуміла, що зможу вести ефір в абсолютно будь-яких умовах. Напевне саме так загартовується сталь!

– Які спогади залишилися про перший ефір ТЮСО?

– Таку подію важко забути! (Всміхається). 22 листопада, 14 година – я вперше вітаю всіх глядачів України. Хвилювалася дуже сильно але все таки перемагаючи страх ми відпрацювали перші дві години прямого ефіру на телеканалі КРТ.

Всі учасники нашої команди починали роботу в ТЮСО маючи великий професіональний досвід за спиною, але кожний хвилювався не менше за мене. Я досить часто ностальгую по тим часам, коли лише починався ТЮСО. Та атмосфера, коли кожний відносився до проекту як до немовляти і плекав його з щирою ніжністю та любов’ю – це незабутня атмосфера та відчуття що допомогли зробити нам ТЮСО таким, яким Ви його сьогодні бачите!

– Як Вам вдається зберігати свою красу при такому ненормованому робочому дні?

– В перші роки роботи на ТЮСО, працюючи щодня в дуже насиченому графіку я будучи натхненною створенням нашого спільного ТЮСО-проекту, не відчувала негативного впливу недосипів, щільного гриму, впливу софітів на зір та сухого повітря. Але з часом все таки з’явилась потреба почати приділяти собі трішки більше уваги. Ніяких секретів догляду я не маю, все дуже просто. Більше води, вітаміни, щоденне зволоження шкіри, домашні пілінги та маски – і ніяких «слідів» напруженого робочого дня не має. Також намагаюсь пити менше кави. Раніше, я могла випити по 6-7 чашок цього рятівного напою, але зараз обмежую себе 2- 3 чашками.

- Ви вже досить довго працюєте в сфері ювелірних прикрас, що Вас можна вже вважати експертом в цій галузі. Які б поради по підбору ідеальної прикраси ви би могли дати українкам?


– Моя формула вибору ідеальної прикраси звучала би так: УЛЮБЛЕНУ прикрасу, як і КОХАНОГО чоловіка треба вибирати виключно серцем, лише «ПО-ЛЮБОВІ»! Не орієнтуйтеся на модні тенденції та на те що обирають усі. Обирайте з увагою на свої зовнішні дані та на власні вподобання. Нехай ніякі обмеження та умовності не обмежують Ваш вибір – адже ювелірна прикраса, це не придбання на один сезон, а на довгі роки, і Ви повинні ії насправді щиро любити!

– А яким прикрасам Ви самі надаєте перевагу?

– Раніше любила мінімалізм. Вистачало лише невеличких акуратних сережок - пусетів, ніжної підвіски та тонкого ланцюжку і маленької каблучки. Але завдяки роботі в ТЮСО я закохалася у об’ємні прикраси – браслети - манжети, ярусні кольє, довгі намиста стали постійними «жирними мазками» в моєму звичному образі. Також дуже люблю перлини – саме завдяки доступу до всіх скарбів ТЮСО мені вдалося зібрати колекцію з цілих 9 перлових шедевральних намист-кольє.

27 апреля 2017 337


Схожi новини:

ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР. ОЛЕКСАНДР ПАРІПА

Продюсер – людина, котра підходить до творчого процесу з холодним розумом. Олександр Паріпа - викона...

РЕЖИСЕР РОСТИСЛАВ КРУБАЕВ

Спостерігаючи за щоденними ефірами ТЮСО, ми навіть не замислюємося про те, що за красивою картинкою ...

HR-ДИРЕКТОР

ТЮСО починається з людей – саме вони роблять цю компанію такою,як вона є. Дружня, креативна, передов...