ГоловнаТюсо історії → РЕЖИСЕР РОСТИСЛАВ КРУБАЕВ
РЕЖИСЕР РОСТИСЛАВ КРУБАЕВ

РЕЖИСЕР РОСТИСЛАВ КРУБАЕВ


Спостерігаючи за щоденними ефірами ТЮСО,
ми навіть не замислюємося про те,
що за красивою картинкою стоїть величезна робота цілої команди професіоналів, провідна роль в якій належить режисерові.

Саме він робить все можливе, щоб телеглядачі отримали задоволення від перегляду ефіру.
Читайте також:
АНАЛІТИК СЕРГІЙ

Одним з представників режисерського складу ТЮСО є Ростислав Крубаєв - талановитий режисер, який вже більше 4х років свого життя присвятив роботі над ефірами ТЮСО. І сьогодні він розповість нам багато цікавого про свою роботу та життя в цілому.


Як Ви обрали для себе кар'єру режисера?


Про кар'єру режисера раніше я не думав, це сталося якось само собою. Взагалі, я закінчив фізико-технічний інститут Дніпропетровського Національного Університету, отримав диплом інженера-системотехніка і жодного дня не працював за фахом. Був ким завгодно, але не інженером. Дуже довго працював барменом і ріс в цьому напрямку, був навіть керуючим в одному кафе ... Але, волею випадку, потрапив одного разу в ТЮСО, і відразу ж закохався в цю роботу.

А як саме почалася Ваша історія в ТЮСО?


Цю роботу мені показала моя дружина - вона працювала візажистом із самого заснування компанії. Одного разу вона сказала мені, що в компанію потрібен помічник режисера. Я сумнівався зовсім трохи, як ні як це було нове для мене. Але, як виявилося, сумніви були марними - я швидко розібрався що до чого і ось, через деякий час я зайняв місце режисера прямого ефіру.

Що з щоденних режисерських справ приносить Вам найбільше задоволення?

Для мене справжнє естетичне задоволення приносить підбір прикрас для демонстрацій в ефірі, це родзинка моєї професії. Чи вдасться догодити всім нашим дамам? Кожен раз вони надихають мене на нові звершення та неймовірні ідеї.

Усі ведучі ТЮСО - різнопланові особистості. Який секрет Вашого унікального підходу до кожної з них?

Безумовно, всі вони особистості. Але робота є робота і її потрібно робити добре, як би там воно не було. Секрету ніякого немає, ми з ведучими працюємо як єдине ціле тільки завдяки взаєморозумінню.

Який смішний або курйозний випадок в ТЮСО Вам запам'ятався найбільше?

Якось в нас перестала працювати наша багатоканальна телефонна лінія і ми вивели в ефір номери мобільних телефонів. На каналі ефір закінчився, але попрощатися ми не встигли (таке буває, як не крути, це прямий ефір) І тут починається найголовніше. Заради сміху ми вирішили змінити один з номерів колл-центру на номер нашої ведучої Ірини. І ось, в черговий раз нагадуючи номери телеглядачам, Іра бачить свій номер. Її реакцію треба було бачити! :) Звісно, як професіонал, вона сильно не розгубилася. Але після того ми ледве встигли добігти до ліфта! :)

Які вироби Ви любите виставляти в ефір?

Я не віддаю перевагу якомусь конкретному виду прикрас. Я віддаю належне виконанню того чи іншого виробу. Вважаю, що головним в прикрасах є тонка робота майстра. Якщо прикраса мені подобається, то я впевнено виставляю її в ефір, і, як правило, не помиляюся у своєму виборі.

Ви досить досвідчений режисер. Які поради Ви можете дати новачкам у цій справі?


Якщо впевнений в чомусь на 100% - доведи, що ти маєш рацію. Наші дії будують реальність, в якій ми будемо жити вже завтра. І краще шкодувати про скоєне, ніж не робити нічого і дивитися як хтось реалізовує твою ідею.

Щодня Ви працюєте над тим, аби зробити приємне нашим жінкам. Сьогодні Вам випала нагода звернутися до них напряму. Що б Ви хотіли їм побажати?

Любі жінки, пам’ятайте, Ви – прикраса цього світу, а кожна прикраса повинна сяяти. Тож сяйте яскраво разом з ТЮСО!

27 апреля 2017 219


Схожi новини:

ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР. ОЛЕКСАНДР ПАРІПА

Продюсер – людина, котра підходить до творчого процесу з холодним розумом. Олександр Паріпа - викона...

РЕЖИСЕР РОСТИСЛАВ КРУБАЕВ

Спостерігаючи за щоденними ефірами ТЮСО, ми навіть не замислюємося про те, що за красивою картинкою ...

HR-ДИРЕКТОР

ТЮСО починається з людей – саме вони роблять цю компанію такою,як вона є. Дружня, креативна, передов...