ГоловнаТюсо історії → HR-ДИРЕКТОР
HR-ДИРЕКТОР

HR-ДИРЕКТОР


ТЮСО починається з людей
– саме вони роблять цю компанію такою,
як вона є.
Дружня, креативна, передова команда
– це запорука успіху телесалону.

Створити цей колектив було вкрай непросто,
а тим паче складно підтримувати корпоративний дух та вселяти віру і натхнення в серця працівників.
Читайте також:
HR-ДИРЕКТОР

В ТЮСО цю почесну місію несе HR-директор – професіонал своєї справи та просто чудова жінка, Олена Семенець. У цьому інтерв’ю вона відкриє свої секрети успіху, розкаже цікаві історії та дасть корисні поради.

1. Ви бачили як починалась кар’єра більшості працівників ТЮСО. А як же почалася Ваша власна історія в компанії?

Моя історія в ТЮСО - випадок долі.

Я збиралась виходити із декретної відпустки, але ще не знала куди. Одна подруга сказала, що її знайома-директор набирає в ТЮСО працівників, і я вирішила зателефонувати. Ми з директором зустрілись, проговорили 2 години, і в результаті домовились про співпрацю. На той час посада менеджера по персоналу була зайнята, але директору потрібен був помічник. Я подумала – чому б і ні! Це можливість вивчити всю компанію (на той час для мене напрямок телепродажів був незнайомий), можливість допомогти і розвиватись. Ось так з листопада 2015 року я стала членом родини ТЮСО. В перші дні роботи я пробувала себе на багатьох посадах - оператор колл-центру, пакувальниця, комірник, вивчала кожний процес, а потім описувала це в інструкціях для удосконалення роботи. Коли я потрапила в ТЮСО, компанія ще була вдвічі меншою, кожний із нас займався багатьма процесами одночасно, намагались економити кошти, зайвого собі не дозволяли. Той час для мене відклався в пам’яті тільки в найкращих кольорах, ми були «маленькими і ближчими один до одного».

2. В чому, на Вашу думку, полягає головний секрет успіху компанії ТЮСО?

Як ще може відповісти HR директор :) Звичайно ж у ЛЮДЯХ! Ключові персони компанії ТЮСО вірять в успіх своєї справи і своєї вірою заряджають усю команду, своїми діями показують, як можливо досягати успіху всім іншим членам родини ТЮСО.

3. ТЮСО-команда налічує близько 170 людей різного фаху, віку та характеру. Як Вам вдається знайти підхід до кожного з них?

Це моя робота :) І я її люблю, а це, на мою думку, головне в досягненні успіху.

4. Які якості Ви цінуєте в працівниках понад усе?

Основні з них співпадають з цінностями нашої компанії – це чесність і відкритість.

5. Як би Ви описали типового «тюсошника»?

«Тюсошник» - яскравий живчик, у якого в голові купа ідей і завдань, і який ні на секунду не зупиняється. Один «тюсошник» - це іскорка, яку чим більше підживлюєш, тим більше вона розгорається, і разом з іншими іскрами утворює великий яскравий феєрверк.

6. Без сумнівів, у Вас були якісь неординарні співбесіди чи цікаві історії. Яка запам’яталась Вам більше всього?

Ще під час моєї роботи на посаді помічника директора я допомагала різним відділам. Одним з таких був і HR-відділ – люди, яких я знайшла ще в тоді, і досі працюють в нашій компанії. І от одного разу ми шукали режисерів і я взялася допомогти. Знайшла одне цікаве резюме, але HR сказала: «Він дуже крутий та високомірний. Не будемо витрачати часу дарма, він все одно не погодиться на нашу посаду». А я подумала, що нічого не втрачаю, взяла і запросила його на співбесіду. І от тепер в нашій команді працює милий, приємний і веселий продюсер. Ось так, не завжди по фото та резюме можна зробити правильний висновок про людину, головне – контакт.

7. Що Ви найбільше любите в своїй роботі?

Кінцевий результат – знайдений новий «тюсошник», задоволені працівники та щасливий директор. І звичайно ж, дуже люблю наш колектив. За час спільної роботи ми встигли стати справжніми друзями, ці люди мене надихають і заряджають безмежним позитивом.

8. Що б Ви порадили людям, які тільки починають або ж мріють почати свою кар’єру в ТЮСО?

Моя порада – завжди залишайтеся собою і ніколи не втомлюйтеся над собою працювати. ТЮСО - це та компанія, яка допоможе Вам здійснити усі мрії та бажання, подарує Вам другу сім’ю і наповнить життя яскравими емоціями та приємними моментами. І вже разом ми зробимо красивими та щасливими наших клієнтів.

27 апреля 2017 272


Схожi новини:

HR-ДИРЕКТОР

ТЮСО починається з людей – саме вони роблять цю компанію такою,як вона є. Дружня, креативна, передов...

РЕЖИСЕР РОСТИСЛАВ КРУБАЕВ

Спостерігаючи за щоденними ефірами ТЮСО, ми навіть не замислюємося про те, що за красивою картинкою ...

ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР. ОЛЕКСАНДР ПАРІПА

Продюсер – людина, котра підходить до творчого процесу з холодним розумом. Олександр Паріпа - викона...