ГоловнаТюсо історії → АНАЛІТИК СЕРГІЙ
АНАЛІТИК СЕРГІЙ

АНАЛІТИК СЕРГІЙ


В пошуках власного кар’єрного шляху молодь пробує свої сили у всіх можливих галузях працезайнятості.
Той безцінний досвід, який може отримати молодий професіонал,
виконуючи різні повноваження,
допоможе йому в майбутньому стати досвідченим спеціалістом та здобути безцінні навики.

Читайте також:
АНАЛІТИК СЕРГІЙ

Сергій Терновой – один із представників молодої команди ТЮСО. Він починав свій кар’єрний шлях в компанії з посади оператора call-центру, де йому вдалося завоювати високий авторитет серед колег та безліч симпатій від клієнтів. Сьогодні він працює вже на посаді аналітика і, користуючись своїм минулим досвідом, пропонує нові ідеї розвитку, що зможуть зробити роботу в ТЮСО ще кращою. Ми вирішили поцікавитися в Сергія, як йому вдалося показати себе на повну в таких різних сферах діяльності і вирішили дізнатися секрет його професійного зросту.


Як Ви починали свою кар’єру в ТЮСО?

Свою кар’єру в ТЮСО я почав десь півроку тому, на посаді оператора call-центру. Як зараз пам’ятаю момент, коли вперше зайшов туди і мене зустрів гул від постійних розмов операторів. Ця оперативність та швидкість роботи здавалися для мене чимось неможливим, але і одночасно кидали мені виклик випробувати самого себе в якості спеціаліста, який спілкується напряму с глядачами та надає їм необхідну допомогу та послуги.

Найстрашніше було прийняти перший дзвінок і зробити перше оформлення замовлення. Але з’ясувалося, що це все не так страшно та складно, як здається на перший погляд – головне зробити перший крок. А він, як відомо, найскладніший.

Що Вам більше всього подобалося в роботі оператором колл-центру?

Найбільш приємним було те, що я мав можливість кожен день спілкуватися з новими людьми. Навіть не дивлячись в очі своєму співрозмовнику, розмовляючи з ним в телефонному режимі, так наповнюєшся тією доброзичливістю та радістю людини, і навіть на відстані відчуваєш її ейфорію від коштовної обновки. Також, для цієї людини ти стаєш певною мірою другим голосом від ТЮСО, після ведучих, і це відповідально та захоплююче одночасно!

Не менше тішила і атмосфера, що панувала в колективі call-центру. Між нами встановилося тепле і злагоджене спілкування – кожен готовий прийти тобі на поміч і підтримати під час рішення цікавих робочих питань. Можна сказати, що на роботі я знайшов одночасно і надійних друзів і прекрасних колег.

– Зараз Ви вже займаєте посаду аналітика в компанії ТЮСО. Як відбувався цей кар’єрний зліт?


Світ математики та цифр цікавив мене з самого дитинства. Раціональність – це те, на що я опираюся, коли приймаю рішення. Я знав, що маю здібності до цієї галузі і, коли в ТЮСО була відкрита вакансія «аналітик», вирішив ризикнути і відправити своє резюме.

Мій прорахунок виявився правильним – скоро мене чекало запрошення на співбесіду та випробувальний тест. Тетяна, моя тоді ще майбутня колега, побачила мій потенціал та запросила приступити до посади аналітика.

Я на той час вже знав одну зі сторін роботи компанії ТЮСО і мені було цікаво поглянути на вже знайому роботу під новим кутом. Саме аналізуючи роботу ТЮСО, мені вдалося одночасно і втамувати професійний інтерес і розкрити свої математичні здібності на повну.

– Яку цінність ТЮСО ти розділяєш найбільше?

Звичайно, це інноваційність! Наше покоління звикло завжди бути в всьому на крок попереду. І робота саме в рамках таких орієнтирів мене і мотивує щоденно викладатися на повну. Саме завдяки прагненню компанії бути завжди ще ближчою до майбутнього, нам вдається гордо тримати звання найкращих та бути недосяжними для конкурентів. Базуючись на нашому досвіді нам вдалося дати всім клієнтам найзручніший сервіс і стати унікальною в своїй сфері компанією.

В чому, на Ваш погляд, полягає секрет успіху ТЮСО?

Хитре питання! Але я, звичайно, не розкриватиму усіх виробничих секретів! Можу сказати, що головною частиною нашого успіху є те, що ми надаємо чесний найширший вибір прикрас для чоловіків та жінок всієї України, завдяки чому нам і довіряють мільйони.

Чи не заважає така відповідальна робота особистому життю? Як Вам вдається викроювати час на рідних та друзів?

Спочатку це було дуже важко, оскільки щоденно треба було обробляти великий обсяг нової інформації. Навіть після закінчення робочого дня не відпускали думки про те, як можна покращити аналіз роботи компанії та як його оптимізувати. Але з часом, коли вже подібні задачі перестали здаватися такими важкими, все стало в рази простіше.

В нашому фінансовому відділі день проходить дуже весело та швидко. В кінці робочого дня залишається такий же гарний настрій та посмішка, як і з ранку. Цей позитивний настрій, що я прихоплюю з роботи, поширюється ввечері на близьких та рідних для мене людей.

Яку би пораду Ви дали тим, хто лише починає свою кар’єру?

Найголовніше – вірте в себе і намагайтеся проявити свої здібності у кожній справі, якій ви присвячуєте свій час. А також, не менш важливо, завжди залишатися «на позитиві» – адже в позитивних людей і результати завжди позитивні!

27 апреля 2017 252


Схожi новини:

ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР. ОЛЕКСАНДР ПАРІПА

Продюсер – людина, котра підходить до творчого процесу з холодним розумом. Олександр Паріпа - викона...

РЕЖИСЕР РОСТИСЛАВ КРУБАЕВ

Спостерігаючи за щоденними ефірами ТЮСО, ми навіть не замислюємося про те, що за красивою картинкою ...

HR-ДИРЕКТОР

ТЮСО починається з людей – саме вони роблять цю компанію такою,як вона є. Дружня, креативна, передов...