ГоловнаЩоденники телеведучих, Тетяна → ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ?
ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ? ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ? ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ? ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ?

ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ?

 (Голосів: 0)
Рейтинг новини


Все частіше в розмовах зі знайомими чую скарги на постійні стреси, безсоння та депресії. Люди атакують аптеки в пошуках найсильніших заспокійливих медикаментів. А я всім кажу: «Навіщо пігулки, коли в кожного з Вас є доступ до найпотужнішого заспокійливого засобу всіх часів – рукоділля!».

Багато хто не вірить в силу голки та нитки, а між іншим, вчені довели, що під час заняття рукоділлям задіюються ті ж самі зони головного мозку, що і під час медитації. А ще дослідження показують, що саме під час рукоділля виникає відчуття щастя та творчої реалізації. Це я, як людина творча, можу Вам гарантувати.


Звичайно ж, спочатку стресів вистачатиме, бо варто набити руку, аби почало виходити щось дійсно гарне. Пам’ятаю, як мама вперше вчила мене в’язати спицями. Ото я вузлів нав’язала на руці, а на спицях – жодної петлі не зробила. Але я все-таки навчилася, і вже дуже скоро змогла в’язати навіть шкарпетки. А це не просто – треба аж 5 спиць задіяти!

Потім діло дійшло до в’язання гачком (ох скільки серветок я зв’язала!). Потім взялася за вишивання нитками. І зараз я ще той «профі» - вже вишиваю бісером та стрічками, комбіную різні техніки. З останніх моїх робіт особливо пишаюся бісерним деревом та валяною мишкою.

Я дуже люблю своє хобі – воно приносить невимовне задоволення мені та тішить моїх близьких. Адже з дня на день в домі з’являється якийсь новий гарненький плід моєї творчості. Вірю, що в кожному з них є маленька часточка моєї душі, тому дуже тішуся, коли випадає нагода подарувати комусь свій витвір мистецтва.

Раджу усім не зриватися на близьких та не з’їдати себе з середини дарма, краще взяти голку з ниткою та що-небудь створити.

27 квітень 2017 405

Схожi новини:

Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ

Привіт, читачу!Здається, ми вже бачилися з тобою! Точно, в одному з прямих ефірів телевізійного ювел...

БАГАТО МОЇХ ВІРШІВ СТАЛИ ПІСНЯМИ

Усім доброго дня та чудового настрою! З Вами знову я, Тетяна. Сьогодні мені випало незвичайне завдан...

МІСІЯ «СХУДНУТИ ДО ЛІТА»

До літа лишається кілька місяців і всі вже, мабуть, тільки так і штурмують інтернет запитами «як сху...Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: