ГоловнаЩоденники телеведучих, Діана → Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ
Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ

Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ

 (Голосів: 0)
Рейтинг новини


Привіт, читачу!

Здається, ми вже бачилися з тобою! Точно, в одному з прямих ефірів телевізійного ювелірного салону ТЮСО. Прийшов час познайомитися нам ближче.

Отже, я Діана – ведуча ТЮСО, музикант і старанна студентка. Крокую по життю з девізом «Ніколи не здавайся», який допомагає мені досягати нових вершин та знаходити шляхи реалізації свого «Я». Маю безліч захоплень, про які можу говорити безкінечно та з неймовірним трепетом. Тож цим, мабуть, і займуся зараз.

Що ж, я живу музикою та мистецтвом. Моїм найкращим співрозмовником з 5-ти років незмінно залишається фортепіано. Звуки цього інструменту – немов серцебиття в такт почуттів. І досі, сідаючи за фортепіано, по-новому відкриваю для себе багатогранність його звуків. До речі, знедавна я ще й захопилася вивченням історії мистецтва – дуже цікаво, рекомендую усім поціновувачам прекрасного!

В мене є, так би мовити, хобі – усі пам’ятні події та емоції фіксую на відео. Відеокамера, подарована моїми батьками в 12 років, стала моїм щоденником. І лишається ним донині.

Що для мене ТЮСО? Улюблена робота в кадрі, а ще можливість тішити свою бабусю, адже вона запекла шанувальниця цього телесалону. Ви не уявляєте, яким сюрпризом для неї стала моя перша поява в ефірі!

Поза ефіром я нічим не відрізняюся від звичайних дівчат – люблю читати книги (разів сто перечитала «Людський голос» Жана Кокто), люблю дивитися фільми з друзями (серед найближчих планів черговий перегляд «Один вдома» та «Ангел А») і не уявляю свого дня без якісної підбірки рок-музики в навушниках.

Дуже багато мрію… Загалом про мистецтво. Надзвичайно хочу створити власний музичний альбом чи зняти фільм, який колись обов’язково називатимуть «культовим». Ось така вона я. Буду з радістю й надалі вести тут свій монолог, але трішки пізніше. Час збиратися на роботу! Головне нічого не забути… Телефон, гаманець, улюблені парфуми – завжди зі мною! Побігла шукати планшет і книгу Гумільова.. Якийсь романтичний настрій сьогодні.

27 квітень 2017 465

Схожi новини:

Я ЖИВУ МУЗИКОЮ ТА МИСТЕЦТВОМ

Привіт, читачу!Здається, ми вже бачилися з тобою! Точно, в одному з прямих ефірів телевізійного ювел...

БАГАТО МОЇХ ВІРШІВ СТАЛИ ПІСНЯМИ

Усім доброго дня та чудового настрою! З Вами знову я, Тетяна. Сьогодні мені випало незвичайне завдан...

МІСІЯ «СХУДНУТИ ДО ЛІТА»

До літа лишається кілька місяців і всі вже, мабуть, тільки так і штурмують інтернет запитами «як сху...Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: