ГоловнаЩоденники телеведучих, Ірина → Я СПРАВЖНЯ ЦІНУВАЛЬНИЦЯ КЛАСИКИ В УСЬОМУ
Я СПРАВЖНЯ ЦІНУВАЛЬНИЦЯ КЛАСИКИ В УСЬОМУ

Я СПРАВЖНЯ ЦІНУВАЛЬНИЦЯ КЛАСИКИ В УСЬОМУ

 (Голосів: 0)
Рейтинг новини


Привіт, я Ірина – постійна ведуча ТЮСО, його віддана шанувальниця та частинка великої ТЮСО-сім’ї. Ми з вами вже давно знайомі – більше 4х років. За цей час ви стали для мене близькими друзями (сподіваюся, це взаємно!) – ваша віддача та підтримка заряджають мене силами і неймовірно надихають.
Ви щодня бачите мене в ефірі, але ж зовсім не знаєте, яка я поза ним. Чому б не виправити це?
Нещодавно в мене спитали, що саме я вважаю своєю головною чеснотою.
Після хвилини роздумів, я впевнено сказала: «Вміння завжди і в усьому бачити лише хороше».

Це дуже допомагає мені в житті та роботі. Для усіх, хто перебуває зараз в поганому настрої, раджу просто посміхнутися! Дуже допомагає в будь-яких життєвих ситуаціях, без виключення. Візьміть на замітку цей маленький секретик від мене На мій погляд, ніщо не може розповісти про людину краще за її смаки. Тому розповім вам про те, що я найбільше люблю в житті.

По-перше, я справжній поціновувач класики в усьому: прикрасах, літературі, кіно та музиці. Якщо література - то твори 17-18 ст., якщо кіно - то шедеври Золотого Голлівуду, якщо музика - то неповторні голоси Елвіса Преслі та Муслима Магомаєва. Старомодно? А от і ні! Не дивлячись на всю консервативність таких витворів мистецтва, в них криється дещо, здатне сколихнути свідомості не одного покоління. Це особливий світ, який надихає долати нові вершини.

Неймовірно люблю проводити час в колі сім’ї. Посмішки та підтримка близьких завжди допомагають лишатися кращою в своїй справі та регулярно тішити новими досягненнями. Для мене найкращий вечір – це сімейна вечеря з матусею, татом та бабусею. Їх комфорт, тепло, любов та, звичайно ж, нереально смачні страви – найкращий засіб від будь-якої хандри. Це і є справжній відпочинок для мене.

А як відпочиваєте ви?

27 квітень 2017 592

Схожi новини:

ДУМКИ МАТЕРІАЛЬНІ

Парадокс, але чомусь нам, людям, як правило, необхідно шукати приводи для того, щоб налаштуватися на...

ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ?

Все частіше в розмовах зі знайомими чую скарги на постійні стреси, безсоння та депресії. Люди атакую...

КОЛИ ВПЕРШЕ ПЕРЕСТУПИЛА ПОРІГ СТУДІЇ, ВІДЧУЛА – ЦЕ МОЄ

Доброго дня усім!Одного прекрасного дня мені стало цікаво спробувати себе в якості блогера, і я поча...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: