ГоловнаЩоденники телеведучих, Діана → НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?
НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?

НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?

 (Голосів: 0)
Рейтинг новини


Як і усі студенти, одного дня я постала перед питанням: навчання, робота чи і те, і те разом? Недовго вагаючись, я вирішила ризикнути і зробити ставку на свої сили. Тоді я і прийшла в ТЮСО. Вже близько року я працюю та навчаюсь в режимі «нон-стоп» і маю кілька порад для студентів-працівників.
Перша порада працюючому студенту – не варто себе недооцінювати! Обираючи місце роботи, більшість студентів чомусь одразу біжать в сферу обслуговування. Я не маю нічого проти такого виду заробітку, але ж навіщо витрачати дарма час на таку працю, коли можна одразу ж піти працювати по спеціальності?


Повірте, багато розвинених компаній регулярно оголошують набір на стажування, і обов’язковою умовою для кандидатів є денна форма навчання.

Адже саме з таких претендентів можна зробити справжніх професіоналів. Головне не боятися і відсилати резюме саме туди, де Ви хотіли б працювати протягом довгих років. Ви отримаєте безцінний досвід, і на момент випуску будете в повній бойовій готовності до дорослого життя. Ось так, наприклад, працюючи в ТЮСО, я втілюю на практиці усі здобуті в університеті теоретичні знання.

Порада номер два – будьте відвертими. Не соромтеся казати на роботі, що ви зараз навчаєтеся, і Ви побачите як люди йтимуть Вам на зустріч. Відразу попередьте роботодавця про це і в подальшому заздалегідь попереджайте перед важливими парами чи екзаменами. А от для викладачів треба знайти особливий підхід, адже багато з них не схвалює роботу під час навчання. Але в будь-якому випадку вони цінують студентів, котрі попереджають про такі обставини на початку року, а не перед сесією, коли в журналі купа «хвостів» та «енок».

Третя порада – влаштовуйтеся на роботу влітку. Саме тоді у Вас буде час повністю влитися в робочий процес та зарекомендувати себе з гарного боку. Категорично не рекомендую починати пошук роботи в період модулів або, ще гірше, під час сесії – пожалійте свої нерви. От я, наприклад, прийшла в ТЮСО влітку, і мала достатньо часу, щоб вникнути в тонкощі роботи перед початком навчального року.

Цілковиті вихідні – мій четвертий секрет. Зрозуміло, що при поєднанні роботи та університету, вихідних лишається небагато. Але не забувайте, що окрім фізичного відпочинку, має бути ще й моральний. Тому для мене надзвичайно важливими є дні, коли я повністю забуваю про усі свої справи та проблеми і насолоджуюсь відпочинком. До речі, моє власне спостереження: активно проведений вихідний додає більше сил та енергії, аніж день цілковитого релаксу на дивані вдома. Хоча такі теж інколи необхідні.

І останнє, пам’ятайте – чим більше Ви робите, тим більше Ви встигаєте. Спробуйте і переконаєтеся в цьому самі

27 квітень 2017 547

Схожi новини:

ДУМКИ МАТЕРІАЛЬНІ

Парадокс, але чомусь нам, людям, як правило, необхідно шукати приводи для того, щоб налаштуватися на...

ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ?

Все частіше в розмовах зі знайомими чую скарги на постійні стреси, безсоння та депресії. Люди атакую...

КОЛИ ВПЕРШЕ ПЕРЕСТУПИЛА ПОРІГ СТУДІЇ, ВІДЧУЛА – ЦЕ МОЄ

Доброго дня усім!Одного прекрасного дня мені стало цікаво спробувати себе в якості блогера, і я поча...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: