ГоловнаЩоденники телеведучих, Тетяна → КОШТОВНОСТІ В МОЄМУ ЖИТТІ
КОШТОВНОСТІ В МОЄМУ ЖИТТІ

КОШТОВНОСТІ В МОЄМУ ЖИТТІ

 (Голосів: 0)
Рейтинг новини


Своє ставлення до прикрас я часто висловлюю в ефірі. На мою думку, це дещо більше, ніж просто аксесуари - це філософія, стиль людини, стиль мислення та життя, це трофеї, спогади, можливість ідентифікувати себе, і як сказав Кокто: «..це простий спосіб сказати складні речі».

Моя скринька прикрас – це не суміш брендів чи беззмістовної дороговизни, це сама я. Кожна моя прикраса наповнена винятковим змістом та має для мене особливу цінність. Звичайно, ж я маю серед них кілька фаворитів, в компанії котрих мене можна найчастіше побачити в повсякденному житті.

Звичайно ж, головною прикрасою для мене є моя обручка – символ любові та вірності. Але є ще один приємний коштовний подарунок коханого чоловіка - срібні сережки з родієм та цирконами. Знаю як йому приємно, що я ношу їх частіше від решти своїх коштовностей. Вперше побачивши їх, я відразу зрозуміла, що носитиму цю прикрасу із задоволенням.

Ще в перші дні своєї роботи в ТЮСО я придбала собі чудові сережки з аметистом. Мені дуже сподобався цей камінь і я не змогла пройти повз нього. Ще й виявилося, що він рекомендований мені астрологами. Так і сталося, що ці сережки полонили моє серце на довгі роки.

Також часто ношу незвичну каблучку з орнаментом «меандр» - дуже позитивний символ, що має глибокий зміст, в значення якого вірили ще з давніх-давен. Дуже люблю намиста з натуральних каменів – вірю в їхню силу та захоплююсь незвичайною красою. Особливо мені імпонують перлини, янтар та гранат.

Я приділяю особливу увагу вибору кожної прикраси – якщо обираю сама, то дуже ретельно підбираю символіку та значення кожного елементу коштовності. А якщо ж отримую в подарунок, то ношу прикраси з особливим трепетом, та завжди асоціюю їх з людиною, котра мені їх подарувала. Головне в прикрасах – відчувати не лише їхню зовнішню привабливість, але й внутрішню силу. І зупиняти свій вибір на тих коштовностях, з якими комфортно саме вам, незважаючи ні на що.

Пам’ятайте, мода – це те, що нам нав’язують, а стиль – це те, що обираємо ми самі.

Тому будьте стильними!

27 квітень 2017 530

Схожi новини:

КОШТОВНОСТІ В МОЄМУ ЖИТТІ

Своє ставлення до прикрас я часто висловлюю в ефірі. На мою думку, це дещо більше, ніж просто аксесу...

СУМНО – СПІВАЙТЕ, ГІРКО – ПИШІТЬ ВІРШ!

Нещодавно мені в руки потрапив збірничок віршів Василя Стуса. Зачепило до кісток кожне його слово. І...

ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ?

Все частіше в розмовах зі знайомими чую скарги на постійні стреси, безсоння та депресії. Люди атакую...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: