ГоловнаЩоденники телеведучих, Алена → КОЛИ ВПЕРШЕ ПЕРЕСТУПИЛА ПОРІГ СТУДІЇ, ВІДЧУЛА – ЦЕ МОЄ
КОЛИ ВПЕРШЕ ПЕРЕСТУПИЛА ПОРІГ СТУДІЇ, ВІДЧУЛА – ЦЕ МОЄ

КОЛИ ВПЕРШЕ ПЕРЕСТУПИЛА ПОРІГ СТУДІЇ, ВІДЧУЛА – ЦЕ МОЄ

 (Голосів: 0)
Рейтинг новини


Доброго дня усім!

Одного прекрасного дня мені стало цікаво спробувати себе в якості блогера, і я почала писати цей пост. Для мене це нова сторінка в житті та хвилюючий досвід.
Для початку кілька слів про себе. Я ведуча ТЮСО, справжній художник, оптиміст та трудоголік. З останнім я не перебільшила: робота для мене – хобі, і мені стає дещо некомфортно, коли я певний час байдикую. В минулому я спортсменка, тому вираз «рух – це життя» став моїм лозунгом в житті.

Якби мене описував хтось з «великих», мабуть, це виглядало б так: «Вона була середнього зросту, з пасмами принцеси та очима кольору віскі з двома кубиками льоду, і опалювала кожного своєю енергією». Але оскільки «великі» про мене поки не пишуть, то розказувати про себе доведеться самій.

Я прихильниця детективного жанру в літературі та кіно. Якщо друзі вирішили провести вечір перед екраном, розгадуючи цікаві сплетіння людських доль – то я та, хто завжди зможе порадити гідний фільм, що дозволить відчути себе справжнім детективом чи шпіоном.

Улюблений стиль в музиці – тиша. Внутрішній діалог з собою дозволяє знаходити рішення та генерувати ідеї безупину. А винятково прекрасні думки приходять за чашкою капучіно без цукру.

ТЮСО – важлива частина мого життя. Коли вперше переступила поріг студії, відчула – це моє. А іноді мені здається, що нас з ТЮСО було створено один для одного. І досі перед кожним ефіром переживаю купу емоцій, як вперше. Це неймовірне відчуття, коли, маючи досить непоганий досвід ТЮСО-ефірів за спиною, я продовжую з незмінним запалом займатися улюбленою справою.

Ну от, власне, і все, що я хотіла б повідати Вам сьогодні. Сподіваюся, Ви чекатимете на появу наступного посту з таким же нетерпінням, як і я.

27 квітень 2017 506

Схожi новини:

КОШТОВНОСТІ В МОЄМУ ЖИТТІ

Своє ставлення до прикрас я часто висловлюю в ефірі. На мою думку, це дещо більше, ніж просто аксесу...

СУМНО – СПІВАЙТЕ, ГІРКО – ПИШІТЬ ВІРШ!

Нещодавно мені в руки потрапив збірничок віршів Василя Стуса. Зачепило до кісток кожне його слово. І...

ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ?

Все частіше в розмовах зі знайомими чую скарги на постійні стреси, безсоння та депресії. Люди атакую...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: