ГоловнаЩоденники телеведучих, Тетяна → БАГАТО МОЇХ ВІРШІВ СТАЛИ ПІСНЯМИ
БАГАТО МОЇХ ВІРШІВ СТАЛИ ПІСНЯМИ

БАГАТО МОЇХ ВІРШІВ СТАЛИ ПІСНЯМИ

 (Голосів: 0)
Рейтинг новини


Усім доброго дня та чудового настрою! З Вами знову я, Тетяна.
Сьогодні мені випало незвичайне завдання – продемонструвати себе так само майстерно, як і прикраси від ТЮСО.
Звичайно ж, це не прямий ефір, але і тут я покажу себе на найвищому рівні!
Почну з початку. Мені пощастило народитися на землі, оспіваній Ротару, Івасюком та Ольгою Кобилянською – на Буковині. В 4 роки я вирішила, що неодмінно стану телеведучою. Коли батьки відпочивали чи працювали у саду, я любила ставати на табуретку і «вести передачу».

Саме батьківська віра в мої таланти допомогла мені досягти своєї мрії і все-таки потрапити до кадру. Після навчання, коли мої пошуки привели мене до ТЮСО, я відчула, що нарешті стала тим, ким хотіла бути в дитинстві. Не уявляю свого життя без мистецтва – від самого дитинства і до сьогодення я весь час щось створюю. Перше моє хобі – вокал. Пізніше, в юності, я опанувала гру на гітарі і зібрала цілу групу, де стала вокалісткою. Багато моїх віршів були покладені на музику і стали піснями. Також певний час мене захоплювала письменницька справа – за деякі зі своїх прозових творів в мене навіть є письменницька премія.

Зараз, коли я стала сімейною, моєю головною творчістю стало рукоділля – мені тільки й дайте нитки, голку чи бісер, і мене затягне на довгі-довгі часи. А коли відволікаюся від вишивання, майструю іграшки.

Мої батьки працюють на залізниці, і саме завдяки їм я дуже рано почала проявляти інтерес до подорожей. Я просто обожнюю подорожувати. А якщо з якихось причин не вдається відвідати улюблене місто, я занурююсь в його атмосферу, читаючи літературу і дивлячись фільми про нього. Останнім таким фільмом став «Амелі», котрий переніс мене на вузькі мощені вулички романтичного Парижа.

Я до нестями закохана у життя. Вважаю, що навіть йдучи крізь терни до зірок, варто зробити так, щоб це стало найзахопливішою пригодою в житті.

26 квітень 2017 611

Схожi новини:

ЦЕ ПОВИННА ЗНАТИ КОЖНА ЖІНКА!

Є одна цікава притча, про яку я дізналась не так давно. Мабуть, саме через неї я і зрозуміла, що дос...

МІСІЯ «СХУДНУТИ ДО ЛІТА»

До літа лишається кілька місяців і всі вже, мабуть, тільки так і штурмують інтернет запитами «як сху...

НАВЧАННЯ + РОБОТА = ?

Як і усі студенти, одного дня я постала перед питанням: навчання, робота чи і те, і те разом? Недовг...Повідомити про помилку:

Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: