ГоловнаЩоденники телеведучих, Тетяна → БАГАТО МОЇХ ВІРШІВ СТАЛИ ПІСНЯМИ
БАГАТО МОЇХ ВІРШІВ СТАЛИ ПІСНЯМИ

БАГАТО МОЇХ ВІРШІВ СТАЛИ ПІСНЯМИ

 (Голосів: 0)
Рейтинг новини


Усім доброго дня та чудового настрою! З Вами знову я, Тетяна.
Сьогодні мені випало незвичайне завдання – продемонструвати себе так само майстерно, як і прикраси від ТЮСО.
Звичайно ж, це не прямий ефір, але і тут я покажу себе на найвищому рівні!
Почну з початку. Мені пощастило народитися на землі, оспіваній Ротару, Івасюком та Ольгою Кобилянською – на Буковині. В 4 роки я вирішила, що неодмінно стану телеведучою. Коли батьки відпочивали чи працювали у саду, я любила ставати на табуретку і «вести передачу».

Саме батьківська віра в мої таланти допомогла мені досягти своєї мрії і все-таки потрапити до кадру. Після навчання, коли мої пошуки привели мене до ТЮСО, я відчула, що нарешті стала тим, ким хотіла бути в дитинстві. Не уявляю свого життя без мистецтва – від самого дитинства і до сьогодення я весь час щось створюю. Перше моє хобі – вокал. Пізніше, в юності, я опанувала гру на гітарі і зібрала цілу групу, де стала вокалісткою. Багато моїх віршів були покладені на музику і стали піснями. Також певний час мене захоплювала письменницька справа – за деякі зі своїх прозових творів в мене навіть є письменницька премія.

Зараз, коли я стала сімейною, моєю головною творчістю стало рукоділля – мені тільки й дайте нитки, голку чи бісер, і мене затягне на довгі-довгі часи. А коли відволікаюся від вишивання, майструю іграшки.

Мої батьки працюють на залізниці, і саме завдяки їм я дуже рано почала проявляти інтерес до подорожей. Я просто обожнюю подорожувати. А якщо з якихось причин не вдається відвідати улюблене місто, я занурююсь в його атмосферу, читаючи літературу і дивлячись фільми про нього. Останнім таким фільмом став «Амелі», котрий переніс мене на вузькі мощені вулички романтичного Парижа.

Я до нестями закохана у життя. Вважаю, що навіть йдучи крізь терни до зірок, варто зробити так, щоб це стало найзахопливішою пригодою в житті.

26 апреля 2017 373

Схожi новини:

КРАСА ВИСОКИХ ЖІНОК

Жінка – найзагадковіше створіння у світі, нам ніколи не догодиш! Здавалося б, вже котрий рік еталоно...

ЯК СТВОРИТИ НАСТРІЙ СВОЇМИ РУКАМИ?

Все частіше в розмовах зі знайомими чую скарги на постійні стреси, безсоння та депресії. Люди атакую...

Я СПРАВЖНЯ ЦІНУВАЛЬНИЦЯ КЛАСИКИ В УСЬОМУ

Привіт, я Ірина – постійна ведуча ТЮСО, його віддана шанувальниця та частинка великої ТЮСО-сім’ї. Ми...Додати коментарcaptcha

Ще більше цікавих новин: