Анкета:

Зріст: 168 см.

Колір очей: темний шоколад

Освіта: вища

Улюблені книги: «Доля Салему» Стівена Кінга і та, де зберігається заначка.

Улюблені фільми: «Адвокат диявола», «Закон і порядок», «Різдвяні канікули».

Частіше всього я слухаю: тишу. І Вам рекомендую!

Улюблена страва: свіжий хліб!

На зйомки я завжди з собою беру: великий капучіно без цукру.

Девіз мого життя: Я можу все!

Мрія всього життя: Праця - заради задоволення і бажано десь на березі океану.

Що я в собі люблю: вміння повністю віддаватися улюбленій справі і знаходити цікаві рішення.

Хобі: колись давно я професійно захоплювалася фітнес-бікіні. А в даний момент період міцний та здоровий сон.

Про себе: Знайомі жартома називають мене вічним двигуном. Я не можу жити без роботи, для того аби відчувати себе живою, повинна бути чимось зайнята. В дитинстві мріяла стати детективом, як Шерлок Холмс. В дорослому житті це реалізувалось у вигляді щирого захоплення детективним жанром. Якщо вдалося провести вечір разом з новим детективним романом чи за переглядом цікавого детективного фільму – то його вже можна вважати ідеальним.

 • Друзів у мене не так і багато, але ті, котрих маю – дійсно «Друзі» з великої літери. Одного цінного друга мені подарував ТЮСО, але про це я розповім пізніше.

 • Як я стала ТЮСО ведучою: Нас звели доля. Ми створені один для одного.

  Я поза ефіром: реалізовую один цікавий для мене проект. Але який саме – не скажу (в жінці має бути загадка). Вільну хвилину присвячую своєму улюбленому хобі – сну.

 • МІСІЯ «СХУДНУТИ ДО ЛІТА»

  До літа лишається кілька місяців і всі вже, мабуть, тільки так і штурмують інтернет запитами «як схуднути за максимально короткий строк», сідають на дієти і купують абонементи в спортзал. Ну або ж сидять склавши руки, думаючи, що часу ще вдосталь і почати можна десь так травня 31го. Впізнали себе? Тоді Вам буде цікаво читати далі.Мені здалося, що зараз, коли усі намагаються привести себе в гідну форму до літа, мої поради, як колишнього професіонала з фітнес-бікіні, будуть як ніколи доречними. Зв...
  27.04.2017 / 701 / 0
  Детальнiше

  КОЛИ ВПЕРШЕ ПЕРЕСТУПИЛА ПОРІГ СТУДІЇ, ВІДЧУЛА – ЦЕ МОЄ

  Доброго дня усім!Одного прекрасного дня мені стало цікаво спробувати себе в якості блогера, і я почала писати цей пост. Для мене це нова сторінка в житті та хвилюючий досвід.Для початку кілька слів про себе. Я ведуча ТЮСО, справжній художник, оптиміст та трудоголік. З останнім я не перебільшила: робота для мене – хобі, і мені стає дещо некомфортно, коли я певний час байдикую. В минулому я спортсменка, тому вираз «рух – це життя» став моїм лозунгом в житті.
  27.04.2017 / 688 / 0
  Детальнiше