ГоловнаАкції → Коштовна осінь
Коштовна осінь

Коштовна осінь


«Коштовна осінь» у телевізійному ювелірному салоні ТЮСО
– це унікальна можливість отримати ексклюзивну коштовну фірмову прикрасу для себе та ще й стати учасником розіграшу шаленого подарунку
– грошового сертифікату на 15000 грн на здійснення вашої найзаповітнішої мрії.
Читайте також:
Коштовна осінь

З 1 по 31 жовтня у прямому ефірі обираючи для себе 3 прикраси від 699 грн ЧИ у ціновому діапазоні від 499 до 698 грн ви гарантовано отримуєте коштовну ТЮСО-підвіску та стаєте учасником розіграшу грошового сертифіката. Зберіть ТРИ зелених (від 699 грн) або П’ЯТЬ жовтих(від 499 до 698 грн) наклейок і Ви автоматично учасник акції. Не пропустить шанс здійснити свою найзаповітнішу мрію вже цієї осені!

12 листопада в прямому ефірі телеканалу ТОНІС було визначено переможця акції жовтня «Коштовна Осінь». Володаркою сертифікату на 15 000 гривень для здійснення своєї найзаповітнішої мрії стала жителька Запоріжжя Витрисько Лариса Федорівна. Вітаємо пані Ларису зі справжньою коштовною перемогою! Інших учасників розіграшу також вже чекає обіцяний подарунок – стильна дизайнерська ТЮСО-підвіска зі срібла 925 проби у позолоті 585 проби. Ексклюзивна прикраса порадує своїм чарівним блиском кожного свого володаря вже протягом двох найближчих тижнів. Стильні підвіски від ТЮСО отримають усі 440 глядачів, що виконали умови акції. До участі в акції «Коштовна осінь» глядачі могли долучитися зібравши колекцію з жовтих або зелених ТЮСО-наклейок. Одна прикраса ціною від 699 гривень приносила одну зелену ТЮСО-наклейку, а одна жовта надавалася за одну прикрасу ціною від 499 до 698. Кожний набір наклейок давав рівну можливість отримати головний приз. Дякуємо всім за участь в акції «Коштовна осінь»! Чекайте незабаром ще більше сяючих акції та коштовних пропозицій від ТЮСО!

27 апреля 2017 308


Схожi новини:

Краса майбутнього

Літня акція «Краса майбутнього» резонансно відгукнулась в усіх клієнтів ТЮСО по всій Україні, адже д...

27.04.17 Акції
10% для постійних клієнтів!

Унікальна картка знижки діє для постійних покупців телемагазину ТЮСО цілодобово! 10 додаткових відсо...

26.04.17 Акції
Турбота найважливіше

«Турбота_найважливіше» - це безцінна можливість подарувати дітям ще більше коштовних моментів дитинс...

27.04.17 Акції